×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
14. novembris, 2014
Drukāt

Tiesnesi Bērziņu tur aizdomās par kukuļņemšanu un starpniecību kukuļošanā (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šonedēļ aizturētā Rīgas apgabaltiesas (RAT) tiesnese Iveta Bērziņa tiek turēta aizdomās par kukuļņemšanu un starpniecību kukuļošanā.

KNAB pārstāve Laura Dūša, neminot tiesneša vārdu, paziņojumā medijiem norāda, ka birojs veic pirmstiesas izmeklēšanu ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera oktobrī uzsāktā kriminālprocesā par iespējamiem RAT tiesneses izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem – kukuļņemšanu un starpniecību kukuļošanā, kas saistīti ar amata pienākumu pildīšanu.

Birojā norāda, ka kriminālprocesā iegūtie pierādījumi ir pietiekami, lai KNAB izmeklētājs atzītu vienu amatpersonu, kas ieņem atbildīgu stāvokli, par aizdomās turēto kukuļņemšanā un starpniecībā kukuļošanā.

Aizdomās turētajai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija šobrīd netiek sniegta.

Jau vēstīts, ja KNAB darbinieki trešdien veikuši kratīšanas divu RAT tiesnešu kabinetos, un pēc tam aizzīmogojuši Bērziņas kabinetu. Pati Bērziņa tika aizturēta.

Savukārt ceturtdien tiesa saņēmusi paziņojumu par to, ka ģenerālprokurors sācis kriminālprocesu pret tiesnesi par iespējamiem izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem, kas ļāva Bērziņu atstādināt no amata. Tiesnesei kriminālprocesā noteikts aizdomās turētās statuss.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Troksnis būs liels bet pierādījumu nav ir tikai pieņemumi ,pēc laika viņa ieņems daudz lielākus amatus un atbildīgākus,jo pašreiz tiek pārbaudīta viņas pielaide valsts noslēpumam ja turēs muti un lieki nerunās izturēs un varēs nākotne pretendēt pat uz prezidenta krēslu,nu tieši kā Mūrniece .

  2. Lūdzu,lūdzu notiesājiet un ielieciet cietumā ar mantas konfiskāciju.To viņa jau sen pelnijusi. Kā var
    tiesāt citus,ja pati ir mele,zagle,korumpante.Ja viņa nebūs cietumā,neviens,tiesu varai,vairāk neticēs.

  3. Tiesnesim pienākas dubultīgs sods.

  4. Nav ko sodit tagadējo jaunatni, kurai pienākās valdit Latvijā! Visus brivīibas gadus viņa mācījās no vecās paaudzes(bez uzvārdiem).Kuri izzaga valsti .Noveda iedzīvotājus līdz nabaga slieksnim. Vecie, juku laikos iedzīvojās milionos(izzaga valsti).Jaunajai paaudzei gribās būt ari līdzigai, kā vecie buki, bet iekrit(laikam negrib dalities).

  5. .. Arprats, ja ta ir patiesiba … visas musu ceribas tacu tiek liktas uz jaunas paaudzes atrausanas spejam no bijsas nomenaklaturas ievestas sistemas … !!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+