×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
11. februāris, 2017
Drukāt

Tiešraide: 19. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls – paraugdemonstrējumi (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šovakar, 11. februārī no plkst. 17.00 tiešraidē vērot ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumus no 19. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla Jelgavā.

Jelgavas pilsētas Dome un pašvaldības iestāde „Kultūra” jau deviņpadsmito reizi Jelgavā organizē Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, kura tēma šogad ir “Karnevāls”.

Tiešraides laikā skatītāji varēs vērot, kā ledus skulptūru meistari no kristāldzidriem ledus blokiem uzbur patiesus mākslas darbus.

Tiešraide no Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla paraugdemonstrējumiem turpināsies rīt, 12. februārī no plkst. 17.00, kad skatītāji varēs tiešraidē vērot, kā top pasakainās ledus skulptūras.

19. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla ledus skulptūru paraugdemonstrējumu tiešraide skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Pasākuma apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šausmīgi, ieejas maksā 10 eiro (rindā uz pusstundu), bet skulpturas paviljonā mēs neredzējam – jo stavējam garā rindā aukstumā vairāk nekā stundu, bet dusmīgs pūlis bez rindas tieši uz ieju, nospiežot veciem cilvēkiem un bērniem. Noskaņojums ir bojāts uz gadu. Vairāk tur neiesiem..

Draugiem Facebook Twitter Google+