×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
8. marts, 2017
Drukāt

Tiešraide: Aijas Vītoliņas un Tango Sin Quinto koncerts “Atgriezties dienvidos”

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume šovakar, 8. martā no plkst. 19.00 piedāvā tiešraidē baudīt dziedātājas Aijas Vītoliņas un grupas Tango Sin Quinto koncertu “Atgriezties dienvidos/Vuelvo al Sur” no kultūras pils “Ziemeļblāzma”.

Koncertā skanēs grupas mīļākie skaņdarbi, kas, gadiem ritot, kopā priecājoties un skumstot, to visu izdzīvojot mūzikā, kļuvuši tuvi. Koncertā būs dzirdamas dziesmas dažādās valodās un stilos – no populāriem tango skaņdarbiem līdz pavisam nepazīstamām, taču aizkustinošām ladino mūzikas virziena kompozīcijām.

Tiešraides skatītāji varēs baudīt dziesmas no Astora Pjacollas tango operas “Maria de Buenos Aires” un ladino dziesminieces Jasmīnas Levī skaņdarbus. Neiztikt arī bez mazā zvirbulēna, Edītes Piafas absolūti skaistākajām melodijām franču valodā. Tāpat būs dzirdami arī komponistu Morisa Ravēla, Rišāra Galjāno muzikālie darbi un dažas tradicionālas tango melodijas.

Grupas Tango Sin Quinto radošais sastāvs ir Jānis Stafeckis (kontrabass), Artūrs Noviks (akordeons), Ainis Zavackis (sitamie instrumenti), Raimonds Melderis (vijole) un Romāns Vendiņš (klavieres).

Tiešraide no Aijas Vītoliņas un Tango Sin Quinto koncerta “Atgriezties dienvidos/Vuelvo al Sur” skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Tiešraides skatītāji aicināti iesaistīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+