×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
19. aprīlis, 2013
Drukāt

TIEŠRAIDE. ASV vajā aizdomās turamo Bostonas maratona spridzinātāju

Foto - AFPFoto - AFP

Aizdomās turētais Bostonas maratona sprādzienos, kuru piektdienas rītā sagūstīja policija un kurš bija sašauts, ir miris slimnīcā, bet otrs aizdomās turētais, kurš ir bruņots un bīstams, tiek vajāts nelielajā Votertaunas pilsētā.

Kā pavēstījuši avoti tiesībsargājošās iestādēs, Bostonas teroraktu sarīkotāji ir čečenu izcelsmes brāļi, vēsta telekanāls NBC. Piektdien pēc pakaļdzīšanās un apšaudes notvertais un vēlāk slimnīcā mirušais ir vecākais brālis, bet pašlaik vērienīgā policijas operācijā meklētais ir 19 gadus vecais Džohars Carņajevs. Abiem bijušas likumīgas pastāvīgās uzturēšanās atļaujas ASV, viņi dzīvojuši blakus Bostonai esošajā Kembridžas pilsētā.

Piedāvājam sekot līdzi ASV policijas spēku izvērstajai operācijai Votertaunā, kuras ietvaros tiek pārmeklēta katra pilsētas māja. Agrajā piektdienas rītā (pēc vietējā laika) slēgtas visas pilsētas ielas, bet vietēji iedzīvotāji, policijas spēkiem pārmeklējot viņu mājas, šobrīd atrodas uz ielas.

 

{source} 

<iframe width=”640″ height=”385″ src=”http://cdn.livestream.com/embed/necn_live?layout=4&color=0xe7e7e7&autoPlay=false&mute=false&iconColorOver=0x888888&iconColor=0x777777&allowchat=true&height=385&width=640″ style=”border:0;outline:0″ frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe><div style=”font-size:11px;padding-top:10px;text-align:center;width:640px”>Watch <a href=http://www.livestream.com/?utm_source=lsplayer&amp;utm_medium=embed&amp;utm_campaign=footerlinks title=live streaming video>live streaming video</a> from <a href=http://www.livestream.com/necn_live?utm_source=lsplayer&amp;utm_medium=embed&amp;utm_campaign=footerlinks title=Watch necn_live at livestream.com>necn_live</a> at livestream.com</div> 

 {/source}

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+