Apbrīno

Tiešraide: Borisa Grebenščikova labdarības koncerts par godu Dalailamas vizītei 16

Foto: Sputnik/Scanpix/LETA

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā otrdien, 11. oktobrī no plkst. 17.00 tiešraidē noskatīties Borisa Grebenščikova labdarības koncertu kopā ar simfonisko orķestri par godu Viņa Svētības Dalailamas vizītei Latvijā.

Boris Grebenščikovs ir rokmūziķis, grupas “Aquarium” līderis un tiek uzskatīts par vienu no Krievijas rokmūzikas pamatlicējiem. Grupas 40 gadu pastāvēšanas laikā Grebenščikovs ir sacerējis vairāk nekā 1000 dziesmu, kas ir izpelnījušās atzinību ne vien mūziķa dzimtenē, bet arī tālu ārpus tās. “Aquarium” mūziku dēvē par daudzpusīgu, interesantu, jo tā apvieno sevī dažādu tautu un virzienu mūzikas kultūras. Boriss Grebenščikovs Latvijā koncertējis arī Dalailamas mācību noslēgumā 2014. gadā, Rīgā.

Borisa Grebenščikova labdarības koncerts tiešraidē skatāms arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv. Mācību un video materiāli pēc to norises visiem interesentiem būs pieejami LMT Straume arhīvā.

Tiešraides skatītāji un mūzikas baudītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās par koncertu, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Saistītie raksti
LA.lv