×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
12. novembris, 2016
Drukāt

TIEŠRAIDE: DaGamba koncerts “Vivaldi Rocks”

LMT_Dagamba_med2

“La.lv” sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina sestdien, 12. novembrī plkst. 19 tiešraidē skatīties grupas “DaGamba” elpu aizraujošu un netradicionālu priekšnesumu Palladium koncertzālē, Rīgā.

“Vivaldi Rocks” tūres noslēdzošajā koncertā un grupas jaunā albuma “Escape” prezentācijā ikvienam būs iespēja baudīt mūziku ar jaudīgu skaņu un neaizmirstamu vitalitāti, akadēmiski precīzu mūziķu virtuozitāti un rokmūzikas cienīgu dumpiniecisku garu.

Koncerta programmā: A. Vivaldi, J.S. Bahs, G.F. Hendelis, F. Merkūrijs, M. Belamijs, S. Prokofjevs, Bono, L.van Bēthovens, J.Kulakovs, V. Pūce un citi komponisti. Skanēs arī publikas iemīļotākie skaņdarbi no grupas repertuāra. Pārsteidzošas aranžijas un labi pazīstamu skaņdarbu jaunās interpretācijas radīs neaizmirstamu mūzikas stilu sinerģiju.

Dagamba koncerta Vivaldi Rocks tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā. Koncerta skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #dagamba.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+