Mobilā versija
+4.9°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
2. jūlijs, 2016
Drukāt

Tiešraide: Dikļu mūzikas festivāls “Dikļu pils”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Portāls LA.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina sestdien, 2. jūlijā, no plkst. 16.30 tiešraidē noskatīties Dikļu pils mūzikas festivālu.

Vienas dienas festivālā, kas Dikļos norisinās jau trešo vasaru pēc kārtas. Tas ir pasākums ar īpašu aru, kurā nesteidzīgi baudīt lielisku mūziku burvīgā pils parka atmosfērā. Šogad blakus pašmāju mūziķiem uzstāsies īpaša viešņa – jaunās paaudzes blūza dīva Šana Voterstauna (ASV), kas festivāla noslēgumā kopā ar atraktīvajiem Latvian Blues Band puišiem atskaņos speciāli festivālam sagatavotu programmu. Uz festivāla skatuves kāps arī grupa Zāle, The Coco’nuts, Alise Joste, DAGAMBA, Jolanta Gulbe Paškeviča un Deniss Paškevičs ar koncertprogrammu Fly Love.

Dikļu pils mūzikas festivāls tiešraidē skatāms arī arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/lv/festivali.

Festivāla dalībnieki un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Ogres bibliobusu gaida vairāk nekā autoveikaluValstī trūkst statistikas par iedzīvotājiem, kurus neaizsniedz publisko bibliotēku tīkls.
Draugiem Facebook Twitter Google+