Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. augusts, 2016
Drukāt

Tiešraide: Ineses Galantes “Summertime” noslēguma koncerts (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina svētdien, 14. augustā plkst. 17.30 tiešraidē baudīt Ineses Galantes mūzikas festivāla “Summertime” noslēguma koncertu jeb GALA GALANTE.

GALA GALANTE ir tradicionālais festivāla galā koncerts – spoža un neaizmirstama Ineses Galantes sagādāto mūzikas svētku kulminācija. Kā vienmēr, koncerts būs bagāts ar muzikāliem pārsteigumiem. Kopā ar Inesi Galanti uzstāsies ievērojami mākslinieki, kas vienlaikus ir arī Ineses draugi un domubiedri.

“Summertime” koncerta dalībnieki:
Inese Galante – soprāns
Sergejs Jēgers – kontrtenors
Oļesja Petrova – mecosoprāns (Krievija)
Intars Busulis – vokāls, trombons
Džonijs Rosenbergs – vokāls, ģitāra (Nīderlande)
Dobē Njaorē – vokāls (Kotdivuāra, Rietumāfrika)
Ineses Galantes talanti
Diriģents Ekhards Vickis (Vācija)
Festivāla orķestris.

Festivāla “Summertime” noslēguma koncerts skatāms arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/festivali. Festivāla dalībnieki un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Raginska autorvakars,runas plūdi un tukšvārdība,bet,ja neaicinās Davidovu,fests jau tagad sāk buksēt,neskatoties uz formas meklējumiem,saturs paliek arvien pliekanāks,

  2. švaks koncerts. vispār pasākums ar neinteliģences auru. Dīvaini.

  3. bezgaligs skaistums ……

Divi Dailes grandi. Spēlmaņu nakts balva par mūža ieguldījumu - Dreģei un Strengam23. novembrī "Spēlmaņu nakts" balvu par Mūža ieguldījumu saņems Dailes teātra aktieri Juris Strenga un Olga Dreģe.
Draugiem Facebook Twitter Google+