Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
14. augusts, 2016
Drukāt

Tiešraide: Ineses Galantes “Summertime” noslēguma koncerts (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina svētdien, 14. augustā plkst. 17.30 tiešraidē baudīt Ineses Galantes mūzikas festivāla “Summertime” noslēguma koncertu jeb GALA GALANTE.

GALA GALANTE ir tradicionālais festivāla galā koncerts – spoža un neaizmirstama Ineses Galantes sagādāto mūzikas svētku kulminācija. Kā vienmēr, koncerts būs bagāts ar muzikāliem pārsteigumiem. Kopā ar Inesi Galanti uzstāsies ievērojami mākslinieki, kas vienlaikus ir arī Ineses draugi un domubiedri.

“Summertime” koncerta dalībnieki:
Inese Galante – soprāns
Sergejs Jēgers – kontrtenors
Oļesja Petrova – mecosoprāns (Krievija)
Intars Busulis – vokāls, trombons
Džonijs Rosenbergs – vokāls, ģitāra (Nīderlande)
Dobē Njaorē – vokāls (Kotdivuāra, Rietumāfrika)
Ineses Galantes talanti
Diriģents Ekhards Vickis (Vācija)
Festivāla orķestris.


Festivāla “Summertime” noslēguma koncerts skatāms arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/festivali. Festivāla dalībnieki un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Raginska autorvakars,runas plūdi un tukšvārdība,bet,ja neaicinās Davidovu,fests jau tagad sāk buksēt,neskatoties uz formas meklējumiem,saturs paliek arvien pliekanāks,

  2. švaks koncerts. vispār pasākums ar neinteliģences auru. Dīvaini.

  3. bezgaligs skaistums ……

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+