Kultūra
Mūzika

Tiešraide: jauniešu kora Balsis jubilejas koncerts SVĒTKI! 16

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šovakar, 8. aprīlī no plkst. 18.30 tiešraidē baudīt jauniešu kora Balsis pirmo jubilejas koncertu SVĒTKI! no Liepājas koncertzāles Lielais Dzintars.

Koncerts SVĒTKI! ir veltīts jauniešu kora BALSIS 30. jubilejai. Par godu ilggadējai pastāvēšanai, kora dalībnieki kopā ar diriģentu Intu Teterovski ir sagatavojuši unikālu koncertprogrammu.

Koncerta pirmajā daļā kora mūzikas programma tiks krāšņi kuplināta ar Pētera Brīniņa īpaši radītiem vizuāliem un telpiskiem efektiem, klāt esot DJ Monsta. Savukārt otrās daļas noskaņa uzticēta video māksliniecei Antai Priedītei un scenogrāfam Aigaram Ozoliņam. Tajā būs dzirdamas latviešu dzejnieku dzejas rindas slavenāko latviešu komponistu dažādos muzikālos lasījumos.

Koncerta laikā netrūks pārsteigumu. Gaisā virmos korim Balsis raksturīgā dziedāšanas degsme un tembrālo krāsu dažādība, kas nevar atstāt vienaldzīgu. Skanēs Plakidis, Butāns, Pauls, Vasks, Gallus, Kalniņš, Ešenvalds, Norvilis, Brāmss, Kaminskis, Rusovs, Dārziņš, Sisasks, Jēkabsone, Maskats, Stabulnieks, Vaivods, Muktupāvels ar Aspazijas, Ziedoņa, Mārtuževas, Moreino, Čaka, Belševicas, Tīsdeilas, Miesnieka un Petera dzejas rindām.

Jauniešu kora Balsis jubilejas koncerts SVĒTKI! tiešraidē skatāms arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Kods:

LA.lv