Latvijā
Novados

VIDEO: Juris Pūce tiekas ar Neretas iedzīvotājiem, lai skaidrotu pašvaldību reformu0


VARAM ministrs Juris Pūce tiekas ar Apes iedzīvotājiem, lai apspriestu jauno pašvaldību reformu un atbild uz jautājumiem.
VARAM ministrs Juris Pūce tiekas ar Apes iedzīvotājiem, lai apspriestu jauno pašvaldību reformu un atbild uz jautājumiem.
Foto: Karīna Miezāja/Latvijas Avīze

Turpinot Latvijas politiskajā vēsturē apjomīgāko sabiedrisko apspriešanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce 4. augustā plkst.16 tiekas ar Neretas iedzīvotājiem, lai skaidrotu pašvaldību reformu.

Ministrs informēs iedzīvotājus par reformas nepieciešamību, tās īstenošanas gaitu, kā arī skaidros sagaidāmos ieguvumus pēc reformas pabeigšanas.

Iedzīvotāji ir aicināti piedalīties diskusijā un uzdot jautājumus ministram klātienē, tādējādi noskaidrot būtiskāko gan par pieejamajiem pakalpojumiem, gan arī par teritorijas attīstības perspektīvām.

Tikšanos ar Neretas iedzīvotājiem vadīs laikraksta “Latvijas Avīze” galvenās redaktores Lindas Rasas vietnieks Ivars Bušmanis.

Ministra tikšanos ar iedzīvotājiem ir iespējams vērot sociālo tīklu vietnē “Facebook” profilos “VARAMLatvija” un LA.LV, kā arī portālā LA.LV.

Tikšanās norises ieraksts tiks publicēts VARAM mājas lapā un svarīgāko par diskusiju varēs lasīt arī laikrakstā “Latvijas Avīze”.

Pašvaldību reformas plāns paredz Neretas, Jaunjelgavas, Kokneses, Pļaviņu un Skrīveru novadus pievienot Aizkraukles novadam. Ar 30 tūkstošiem iedzīvotāju apvienotais Aizkraukles novads būtu 19. lielākais Latvijā.

Saistītie raksti

Platības ziņā (2273 km2 ) tas būtu 13. lielākais valstī, uzņēmējdarbībā radītās pievienotās vērtības apjoma ziņā (163 milj. EUR) – 11. lielākais, bet, rēķinot pievienoto vērtību uz 1 iedzīvotāju (5,4 tūkst. EUR), tas būtu augstajā 6. vietā starp 35 plānotajām pašvaldību teritorijām.

Pēc ministrijas projektam, Aicinām sekot līdzi informācijai ministrijas mājaslapas sadaļā “Administratīvi teritoriālā reforma”. Tāpat atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja uzdot savus jautājumus Reformas zvanu centrā pa tālruni 68 806 999 vai iesūtīt elektroniski uz e-pastu reforma@varam.gov.lv.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
“Daugavpils satiksmei” neizdodas pārdot vecus tramvaju vagonus
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Nākamnedēļ Vidzemē notiks plašas starptautiskās mācības
2 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Koalīcijā runāšana caur puķēm tāpat neko nedod
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
Rīgas lidostā aiz taksometru “zelta joslas” – viss pa vecam vai situācija uzlabojusies? 1
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Brīvdienās laika apstākļus noteiks ciklonu darbība: prognoze 7 dienām
5 stundas
LE
LETA
Sports
Svarcēlājs Griškovs par aizliegto vielu lietošanu saņem četru gadu diskvalifikāciju
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
VIDEO: Purgaile sola pārmaiņas FKTK un atbalsta pievienošanu Latvijas Bankai
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Pie Āfrikas krastiem pirāti uzbrukuši Latvijas tankkuģim “Ance”
7 stundas