Mobilā versija
+16.8°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
17. marts, 2017
Drukāt

Tiešraide: koncerts Latvija. Brīvība. Memorands

lmt_medijuBildes_l_med1

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 17. martā no plkst. 19.00 tiešraidē baudīt koncertu Latvija. Brīvība. Memorands. no Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas.

Garīgās mūzikas koncerts Latvija. Brīvība. Memorands. ir veltīts nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem un Latvijas Centrālās padomes memoranda gadadienai.

Valsts Akadēmiskais koris “Latvija” tā diriģenta Māra Sirmā vadībā kopā ar ērģelnieku Aigaru Reini izpildīs izcilo latviešu komponistu Jāzepa Vītola, Pētera Vaska, Sergeja Duka, Daces Aperānes, Riharda Dubras, Jāņa Mediņa, Jāņa Norviļa un Lūcijas Garūtas darbus. Koncerta klausītājiem un skatītājiem būs iespējas vērot arī īpašas videoprojekcijas to autoru Oskara Moroza un Dzintras Gekas izpildījumā.

Tiešraide no koncerta Latvija. Brīvība. Memorands. skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Koncerta klausītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijā ar tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (3)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+