Latvijā
Sabiedrība

Tiešraide: konference “NAP kā pilsoniskās līdzdalības un ilgtspējas stratēģija” 1

LA.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 7. decembrī, no plkst. 12.30 tiešraidē vērot konferenci “Šīsdienas izvēles nākotnes mērķu sasniegšanā: NAP kā pilsoniskās līdzdalības un ilgtspējas stratēģija”.

Konferences mērķis ir apspriest, kā mazināt riskus, ka Nacionālais attīstības plāns (NAP, 2021-2027) pārāk daudz fokusējas uz šā brīža izaicinājumiem un kļūst vairāk par instrumentu valsts pārvaldes institūciju budžeta taktiskai pārdalei, nevis par valsts attīstības virzītāju. Diskusijā aicināti piedalīties akadēmisko un zinātniski pētniecisko institūtu vadītāji, nozaru ministriju atbildīgās amatpersonas, uzņēmēji, ekonomikas un finanšu eksperti, nevalstisko organizāciju pārstāvji, doktoranti un studenti.

Tiešraides programma:

12.30 Atklāšanas uzrunas

Indriķis Muižnieks, Latvijas Universitātes rektors
Mārcis Auziņš, Latvijas Universitātes profesors, biedrības “Latvijas Formula 2050” valdes priekšsēdētājs

12.40 Prezentācijas

“2021+ Izvēles Latvijai”, Pēteris Vilks, Pārresoru koordinācijas centra vadītājs
“Plānošanas panākumu faktori – Nacionālais attīstības plāns”, Gundars Bērziņš, Latvijas Universitātes profesors
“Latvija ceļā uz izcilību. Ilgtspējīgas attīstības glokāldimensijas” , Juris Binde, LMT prezidents
“Zinātnes un augstākās izglītības loma Latvijas tehnoloģiju attīstībā”, Tālis Juhna, Rīgas Tehniskās universitātes zinātņu prorektors

14.00 Pārtraukums

14.20 Ekspertu diskusija

16.20 Konferences kopsavilkums.

Konferenci “Šīsdienas izvēles nākotnes mērķu sasniegšanā: NAP kā pilsoniskās līdzdalības un ilgtspējas stratēģija” rīko biedrība “Latvijas Formula 2050” sadarbībā ar Pārresoru koordinācijas centru.

Tiešraide no konferences “Šīsdienas izvēles nākotnes mērķu sasniegšanā: NAP kā pilsoniskās līdzdalības un ilgtspējas stratēģija” skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.

LA.lv