Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
11. novembris, 2016
Drukāt

TIEŠRAIDE: Lāčplēša dienas koncerts Jelgavā (1)

lmt_LacplesaDiena_med1-1

“La.lv” sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piektdien, 11. novembrī no plkst. 18 aicina tiešraidē vērot Lāčplēša dienas norisi Jelgavā.

Pieminot pirms 97 gadiem notikušās brīvības cīņas par Latviju un godinot drosmīgos cīnītājus, kuri atdeva savas dzīvības par mūsu tēvzemes neatkarību, Jelgavā notiks lāpu gājiens un Lāčplēša dienai veltīts koncerts pie pieminekļa Jelgavas atbrīvotājiem.

Tiešraides skatītājiem būs iespēja redzēt lāpu gājiena noslēgumu un Lāčplēša dienas koncertu ar Zemessardzes 52. kājnieku bataljona ansambļa Junda, kora Balti un grupas Tirkizband dalību.

Lāčplēša dienas pasākuma dalībnieki un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties “Twitter” sarunā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies, zemgalieši!

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+