×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

Tiešraide: “Latvian Voices” koncerts “Mazie, skumjie Ziemas svētki”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

LA.lv sadarbībā ar mobilo televīziju LMT Straume piedāvā šovakar, 20. decembrī no plkst. 21 tiešraidē baudīt grupas “Latvian Voices” koncertu “Mazie, skumjie Ziemas svētki” no Rīgas Lutera baznīcas Torņakalnā.

Vokālā grupa “Latvian Voices” radījusi īpašu koncertprogrammu “Mazie, skumjie Ziemassvētki”, ļaujot klausītājam iepazīt daudzus grupas dalībnieču jaundarbus, atpazīt arhaiskas Ziemassvētku melodijas, kas nemanāmi savīsies kopā ar “Latvian Voices” tik tuvo tautas mūziku un ziemas saulgriežu tradīcijām.

Skumjas ne vienmēr ir saistāmas ar kaut ko negatīvu. Lielākā daļa no mums laikā pirms Ziemassvētkiem mēdz skaidrāk saklausīt savu iekšējo balsi un aizdomāties par to, kas ir pats vērtīgākais, tādējādi neviļus nokļūstot gaišu un rezignētu ilgu varā. Bet vai gan šīs mazās Ziemassvētku skumjas nav tās, kas mūs ved tuvāk pretim atkal satikšanai ar prieku un vēl jo skaidrāk parāda, kas ir patiess prieks?

Grupas “Latvian Voices” koncerta “Mazie, skumjie Ziemas svētki” tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+