×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

Tiešraide no Cēsu mākslas festivāla: izrāde “Zēns”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No plkst. 20 Cēsu mākslas festivāla teātra izrāžu cikla “Grand Prix” ietvaros tiešraidē noskatīties Nacionālā teātra režisora Elmāra Seņkova iestudēto izrādi “Zēns”.

Par spāņu mūsdienu dramaturga Huana Majorkas velnišķi ironiskās lugas uzveduma ideālo skatītāju aicināts kļūt ikviens, kuram ir humora sajūta un kurš gatavs uz sevi palūkoties bez rozā brillēm. Jo katrs taču ir gājis skolā, kontaktējies ar citu paaudžu pārstāvjiem un kādu grāmatu jau arī būs izlasījis.

Elmāra Seņkova izrāde “Zēns” sevī apvieno detektīvu, ironisku komēdiju un psiholoģisku drāmu. Tas ir stāsts par skolotājiem un skolniekiem, par tēviem un dēliem, par cilvēkiem, kas redzējuši jau pārāk daudz, un cilvēkiem, kas vēl tikai mācās skatīties. Darbs par baudu, ko sagādā ieskatīšanās svešās dzīvēs, un par risku, ko rada iespēja sajaukt dzīvi ar literatūru.

Huans Majorka izrādīja lielu interesi par Elmāra Seņkova izrādes ieceri un decembrī divas dienas viesojās Latvijā, lai tiktos gan ar izrādes režisoru, gan visu radošo grupu.

Lomās:
Hermanis: Ivars Puga
Huana: Ināra Slucka
Klaudio: Uldis Siliņš vai Igors Šelegovskis
Rafa: Jurģis Spulenieks vai Kārlis Reijers
Rafas tēvs: Juris HIRŠS
Estere: Zane Jančevska

Teātra izrāde “Zēns” skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/cesufestivals. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+