Mobilā versija
+1.7°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
22. oktobris, 2016
Drukāt

Tiešraide: “Modes manifestācija” bērnu zīmolu skates

LMT_mode_med1

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā sestdien, 22. oktobrī no plkst. 16.00 tiešraidē vērot Latvijas modes nedēļas “Modes manifestācija” trešo dienu, kas veltīta bērnu modei. Tiešraides programmā būs bērnu zīmolu “Hebe”, “Petra.lv” un “Leny Tomy Factory” modes skates.

“Modes manifestācija” ir notikums, kurā ikviens var pārliecināties par Latvijas modes zīmolu daudzveidību, vērojot vairāk nekā 20 dažādu zīmolu kolekcijas un pieteikumus. Modes skatēs apskatāmi gan iemīļoto pašmāju modes dizaineru, gan strauju attīstību piedzīvojušo modes zīmolu, gan arī jauno talantu radītie tērpi.

“Modes manifestācijas” tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv.
Latvijas modes nedēļas apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturus #ModesManifestācija un #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+