Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
22. oktobris, 2016
Drukāt

Tiešraide: “Modes manifestācija” bērnu zīmolu skates

LMT_mode_med1

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā sestdien, 22. oktobrī no plkst. 16.00 tiešraidē vērot Latvijas modes nedēļas “Modes manifestācija” trešo dienu, kas veltīta bērnu modei. Tiešraides programmā būs bērnu zīmolu “Hebe”, “Petra.lv” un “Leny Tomy Factory” modes skates.

“Modes manifestācija” ir notikums, kurā ikviens var pārliecināties par Latvijas modes zīmolu daudzveidību, vērojot vairāk nekā 20 dažādu zīmolu kolekcijas un pieteikumus. Modes skatēs apskatāmi gan iemīļoto pašmāju modes dizaineru, gan strauju attīstību piedzīvojušo modes zīmolu, gan arī jauno talantu radītie tērpi.

“Modes manifestācijas” tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv.
Latvijas modes nedēļas apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturus #ModesManifestācija un #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Kad un kāpēc sievietes sāka skūties? Mazs atskats vēsturēJā, sievietes to dara katru dienu, tomēr ne visas zina, kādēļ vispār sabiedrībā sievietēm ir pieņemts skūt, piemēram, paduses un kājas.
Draugiem Facebook Twitter Google+