Mobilā versija
Brīdinājums +10.3°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

Tiešraide plkst. 20: Latvijas modes nedēļas “Modes manifestācija” skates

LMT_mode_med1

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina ceturtdien, 20. oktobrī no plkst. 20.00 tiešraidē skatīties Latvijas modes nedēļas “Modes manifestācija” modes skates no VEF Radošā kvartāla.

“Modes manifestācija” ir notikums, kurā ikviens var pārliecināties par Latvijas modes zīmolu daudzveidību, vērojot vairāk nekā 20 dažādu zīmolu kolekcijas un pieteikumus. Modes skatēs apskatāmi gan iemīļoto pašmāju modes dizaineru, gan strauju attīstību piedzīvojušo modes zīmolu, gan arī jauno talantu radītie tērpi.

Tiešraides programma 20. oktobrī:
“Cecinanina”
“IN by Inga Nipane”
“Helen Chaude”
Īpašais viesis: Uzbekistānas vadošais modes zīmols “MarU”.
 
Tiešraide no Latvijas modes nedēļas “Modes manifestācija” turpināsies rītdien, 21. oktobrī no plkst. 20.00, un tajā būs skatāmi Žanetes Auziņas, Baibas Ladigas, Alexander Pavlov un citu modes mākslinieku radītie tērpi.

“Modes manifestācijas” tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv.
Latvijas modes nedēļas apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturus #ModesManifestācija un #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+