Mobilā versija
+5.5°C
Līksma, Bārbala
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

Tiešraide plkst. 20: Latvijas modes nedēļas “Modes manifestācija” skates

LMT_mode_med1

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina ceturtdien, 20. oktobrī no plkst. 20.00 tiešraidē skatīties Latvijas modes nedēļas “Modes manifestācija” modes skates no VEF Radošā kvartāla.

“Modes manifestācija” ir notikums, kurā ikviens var pārliecināties par Latvijas modes zīmolu daudzveidību, vērojot vairāk nekā 20 dažādu zīmolu kolekcijas un pieteikumus. Modes skatēs apskatāmi gan iemīļoto pašmāju modes dizaineru, gan strauju attīstību piedzīvojušo modes zīmolu, gan arī jauno talantu radītie tērpi.

Tiešraides programma 20. oktobrī:
“Cecinanina”
“IN by Inga Nipane”
“Helen Chaude”
Īpašais viesis: Uzbekistānas vadošais modes zīmols “MarU”.
 
Tiešraide no Latvijas modes nedēļas “Modes manifestācija” turpināsies rītdien, 21. oktobrī no plkst. 20.00, un tajā būs skatāmi Žanetes Auziņas, Baibas Ladigas, Alexander Pavlov un citu modes mākslinieku radītie tērpi.

“Modes manifestācijas” tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv.
Latvijas modes nedēļas apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturus #ModesManifestācija un #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+