Latvijā
Sabiedrība

Tiešraide: prezentē Latvijas tehnoloģiskās inovācijas militārajai aizsardzībai 16

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šodien, 21. septembrī no plkst. 11.00 tiešraidē vērot Latvijas Mobilā Telefona (LMT) sadarbībā ar Aizsardzības ministriju (AM) un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) radītu militāro inovāciju prototipu prezentāciju – mobilo platformu “Viedsargs” ar militāro lietu internetu.

Mobilās tehnoloģijas kļūst par neatņemamu militārā ekipējuma daļu un ieņems nozīmīgu lomu valstu aizsardzības stiprināšanā. Tāpēc LMT sadarbībā ar AM un RTU strādā pie virknes valsts aizsardzības inovāciju projektu un piedāvā iepazīties ar aktuālajiem, Latvijā radītiem risinājumiem.

Sadarbības projektu ietvaros tapusi militārās saziņas mobilā platforma “Viedsargs” ar militāro lietu internetu, kā arī īpaši sensori – mākslīgā intelekta un datorredzes risinājumi. Tās ir ne tikai inovācijas valsts aizsardzībai, bet arī unikāls eksporta produkts ar augstu pievienoto vērtību, kas Latviju var ierindot starp inovatoriem militārās aizsardzības jomā.

AM un LMT militāro inovāciju prezentācija tiešraidē skatāma arī lietotnē LMT Straume, internetā un LMT Viedtelevīzijā. Tiešraides skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijās par Latvijas sasniegumiem tehnoloģiju jomā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

LA.lv