×
Mobilā versija
Brīdinājums -8.9°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Ceturtdiena, 22. februāris, 2018
17. februāris, 2017
Drukāt

Tiešraide: Purvīša balvas 2017 pasniegšanas ceremonija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

LA.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 17. decembrī no plkst. 18 noskatīties Purvīša balvas 2017 pasniegšanas ceremoniju tiešraidē no Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.

Purvīša balvas 2017 kandidāti ir mākslinieki Arturs Bērziņš, Ivars Drulle, Kristaps Epners, Atis Jākobsons, Voldemārs Johansons, Maija Kurševa, Anda Lāce un mākslinieku grupa – Krišs Salmanis, Anna Salmane un Kristaps Pētersons.

Purvīša balva dibināta 2008. gada sākumā un tiek pasniegta reizi divos gados vienam māksliniekam vai mākslinieku grupai, kas pārstāv Latvijas mākslu ar izcilu darbu, kurš dziļi saistīts ar sava laikmeta norisēm un kurā ir saite starp mūsdienu dzīvi, garīgiem ideāliem un absolūtām vērtībām. Par balvas laureātu kļūst autors, kurš saņēmis ekspertu un īpaši izveidotas starptautiskas žūrijas augstāko vērtējumu.

Pirmo Purvīša balvu 2009. gadā saņēma Katrīna Neiburga par videodarbu “Solitude”. Par otrās Purvīša balvas laureātu 2011. gadā kļuva mākslinieks Kristaps Ģelzis par personālizstādi “Varbūt”. Trešo Purvīša balvu 2013. gada februārī ieguva Andris Eglītis par personālizstādi “Zemes darbi”, bet ceturtā Purvīša balva 2015. gadā tika pasniegta Miķelim Fišeram par personālizstādi “Netaisnība”.

Tiešraide no Purvīša balvas 2017 pasniegšanas ceremonijas skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā ar tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+