Publicitātes attēls

Tiešraide no plkst 9:00: Plutons un ārējās planētas 0

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šodien, 21. septembrī no plkst. 9.00 tiešraidē vērot Eiropas Planetārās zinātnes kongresa 2017 (EPSC 2017) ceturtās dienas tiešraidi. Šodienas lekcijas veltītas Plutonam un ārējām planētām. Pasākums notiek angļu valodā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Veselam
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55
Lasīt citas ziņas

EPSC ir lielākais Eiropas un viens no vērienīgākajiem pasaules planetārās zinātnes notikumiem. Tā laikā Rīgā pulcējas ap 800 zinātnieku un tehnoloģiju ekspertu. Kongresa programmā ir 1000 prezentācijas par kosmosa industrijas aktuālākajām misijām un tēmām.
Šī gada kongresa tēma ir “Līdzdalības paplašināšana”, un kongresa programmā iekļautas sesijas un pasākumi, lai popularizētu jaunu kopienu iesaistīšanu un integrēšanu planetārajā zinātnē Eiropā un citur pasaulē. Pasākums notiek angļu valodā.

Tiešraide no kongresa turpināsies šovakar plkst. 19.15 ar kosmosa nākotnei veltītu pasākumu. Tajā zinātnieki un kosmosa entuziasti meklēs atbildes uz jautājumu, vai cilvēki jau drīzumā dzīvos uz Mēness un Marsa. Pasākumā piedalīsies NASA un pirmās Eiropas misijas uz Mēness zinātnieki, kā arī Pauls Irbins, Zinātkāres centra ZINOO vadītājs un Latvijas kandidāts pirmajai cilvēces misijai uz Marsu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Interesentiem no visas pasaules ir iespēja līdz 22. septembrim sekot līdzi kongresa norisei LMT Straumes tiešraidēs. Daļa konferences sesiju un aktivitāšu ar Latvijas Mobilā Telefona atbalstu tiks pārraidītas tiešraidē internetā un lietotnē LMT Straume, kā arī LMT Viedtelevīzijā. Kongresa tiešraides ieraksti ir pieejami LMT Straumes video arhīvā.

Kongresa apmeklētāji un tiešraides skatītāji ir aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturus #EPSC2017 un #100KMkosmosā.