Latvijā
Sabiedrība

Tiešraide: seminārs jauniešiem “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam”0

La.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 21. martā no plkst. 11.00 tiešraidē vērot semināru jauniešiem “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam”.

Semināra mērķis ir iedvesmot jauniešus attīstīt savas digitālās, uzņēmējdarbības un sociālās prasmes, veicinot jauniešu konkurētspēju darba tirgū. Semināra ietvaros veiksmīgi IKT nozares un digitālo tehnoloģiju eksperti dalīsies ar iedvesmas stāstiem par savu karjeru nozarē, tehnoloģiju lomu turpmākā attīstībā un par prasmēm, kas nepieciešamas, lai kļūtu par līderi un labu vadītāju.

Pasākuma noslēgumā tiks apbalvoti projekta “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam” laureāti četrās kategorijās – “Digitālais mārketings”, “Mājas lapu veidošana”, “Multimediju satura veidošana” un “Datorspēļu veidošana”. Kopumā saņemts 71 digitālais darbs.

Semināru jauniešiem “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam” rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija un “Microsoft Latvia”. Tas ir daļa no “Digitālās nedēļas 2018” pasākumiem Eiropas kampaņas “ALL Digital week 2018” ietvaros.

Tiešraide no semināra jauniešiem “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam” skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #LMTstraume.

LA.lv