Mobilā versija
+1.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
14. augusts, 2016
Drukāt

Tiešraide: Silvijas Radzobes lekcija par teātra kritiku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina svētdien, 14. augustā plkst. 18 Cēsu mākslas festivāla ietvaros tiešraidē noskatīties teātra kritiķes Silvijas Radzobes uzstāšanos koncertzālē “Cēsis” ar lekciju “Teātra kritiķis un tā kontraversālās lomas: aizrautīgs teātra mākslas baudītājs, nesaudzīgs recenzents, “Spēlmaņu nakts” žūrijas loceklis”.

Pērn teātra kritiķes lekcijas izpelnījās lielu Cēsu mākslas festivāla apmeklētāju interesi, tādēļ arī šogad festivāla programmas ietvaros interesentiem ir iespēja klausīties Silvijas Radzobes lekcijas klātienē pirms festivāla “Grand Prix” teātra skates izrādēm un LMT Straumes tiešraidēs.

Silvijas Radzobes lekcijas tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/cesufestivals. Lekcijas apmeklētāji un tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Kods:

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+