Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
15. jūlijs, 2017
Drukāt

Tiešraide: Tukuma pilsētas svētki “Precību spēles Tukumā” (2)

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šodien, 15. jūlijā no plkst. 14.00 visas dienas garumā sekot līdzi Tukuma pilsētas svētku “Precību spēles Tukumā” svinību tiešraidei.

Tukums ir pirmā pilsēta Latvijā, kas aizsāka pilsētas svētku svinēšanas tradīciju. Vairāk nekā 20 gadu laikā Tukuma pilsētas svētku tēmas ir mainījušās, un daudzus gadus pēc kārtas pārmijus tos svinēja kā Rožu svētkus.

Šogad, 23. pilsētas svētku gadadienā tematikai izvēlētas “Precību spēles Tukumā”, atzīmējot senās un slavenās Tukuma Precību tirgus tradīcijas jaunās un vēl jautrākās noskaņās.


Svētku tiešraides programma:
14.00 Rīta notikumu atskats
14.30 Koncerts “Kā es braucu sievas lūkoties”
16.00 Puiši sāk izrādīties – MX PRO pilotu iesildošie lēcieni
16.30 Grupas “Klaidonis” koncerts
18.00 Dināra Rudāne ar grupu “Rock 5 band”
19.00 Lielā izrādīšanās – pilsētas gājiena noslēgums un lielgabarīta transportlīdzekļu parāde
19.50 Tukuma novada Domes priekšsēdētāja uzruna
20.00 Moto Freestyle šovs “Pauzera pļavas festivāls – galvu reibinoši akrobātiski lēcieni gaisā ar krosa motociklu (piedalās Latvijas jaunās cerības Kalvis Skrastiņš, Reinis Čudarāns un pasaules MX PRO piloti Mārtiņš Aleksandrovičs (Lavija), Artur Puzio (Polija), Robs Adelbergs (Spānija), Lukass Vaiss (Vācija)). Šova vadītājs – Ģirts Timrots.
20.30 Fēliksa Ķiģeļa koncerts
22.00 Grupas “Astro’n’out” koncerts
23.30 Parkūristi, dejotāji, smilšu kino un lāzera strēles ar muzikāli spilgtu uguņošanu.

Skaties tiešraidi no Tukuma pilsētas svētkiem “Precību spēles Tukumā” un ieraktu pēc pasākuma lietotnē LMT Straume, internetā: http://straume.lmt.lv un LMT Mājas viedtelevīzijā. Tiešraides skatītāji aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+