×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. septembris, 2015
Drukāt

Tiesvedībā par mazgadīgas pameitas izvarošanu advokāts atteicies no aizstāvamā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šodien Dobeles rajona tiesā, turpinot skatīt krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par mazgadīgās pameitas izvarošanu, apsūdzētā aizstāvis tiesai paziņoja, ka atsakās no aizstāvamā, un viņam nozīmēja citu aizstāvi, aģentūra LETA uzzināja tiesā.

Dobeles rajona tiesas priekšsēdētāja palīdze Dzidra Pričina aģentūru LETA informēja, ka lietā notika negaidīts pavērsiens, jo no apsūdzētā aizstāvja tika saņemts paziņojums, ka turpmāk viņš nevar realizēt apsūdzētā aizstāvību krimināllietā, jo, veicot aizstāvību, ir radušās būtiskas pretrunas aizstāvības pozīcijā starp advokātu un apsūdzēto.

Apsūdzētais tiesai lūdza nodrošināt viņa aizstāvībai valsts nodrošinātu advokātu, viņa lūgums tika apmierināts, un turpmāk apsūdzētā aizstāvis būs zvērināts advokāts Dzintars Bluķis.

Uz tiesas sēdi bija ieradušies arī aicinātie liecinieki, taču viņi pratināti netika.

Lietas izskatīšanu tiesa atlika uz piektdienu, 25.septembri, plkst.10.

Kā ziņots, 2014.gada maijā Zemgales tiesas apgabala prokuratūra tiesai nodeva krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par mazgadīgās pameitas izvarošanu.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga aģentūru LETA informēja, ka saskaņā ar apsūdzību vīrietis dzīvoja kopā ar savu faktisko sievu un viņas mazgadīgo bērnu. Izmantojot ģimenes emocionālās saites un to, ka mājās neatradās bērna māte, apsūdzētais veica seksuālu vardarbību pret mazgadīgo, apmierinot savu dzimumtieksmi pretdabiskā veidā, un viņu izvaroja. Apsūdzētais mazgadīgajai izteica arī draudus, lai pārvarētu viņas pretošanos.
Vīrietis savu vainu noziegumā neatzīst.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+