Mobilā versija
+3.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
19. decembris, 2014
Drukāt

Tik liels ir prieks, ai, Amor!

decameron1916

Gada aprite ir kā laulības gredzens, kas ar savu apļa maģiju ne vien sargā no visa ļaunā, bet arī  stiprina ieceres. Iegribas tikai maldina, vēlmes – piepildās!

Šogad īstenoju sapni ieraudzīt Itāliju un tajā iejutos itin labi.

– Daiļās dāmas, trinkšķinot lautu, jums stāstīšu par gribasspēku, par laimīgu un nelaimīgu mīlestību, asprātību, šķīstību, godaprātu un, atvainojos, arī par vieglo uzvedību…

“Mīļākais zem vistu groza”, “Buršana, lai pārvērstu sievu par ķēvi”… Jau nopratāt, ka jums tiks kāds stāsts no Džovanni Bokačo “Dekamerona”, jo šīs noveles ir tik valdzinošas, ka vispasakainākie piedzīvojumi, liktenīgie maldi un erotiskās dēkas raisa omulību, atklāj itālisko dvēseli, ļauj labāk izprast renesanses laikmeta garu un izjust tā laika faktūru. Pievērš skatienu dabisku un saprotamu jūtu un kaislību gammai.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+