Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. decembris, 2014
Drukāt

Tik liels ir prieks, ai, Amor!

decameron1916

Gada aprite ir kā laulības gredzens, kas ar savu apļa maģiju ne vien sargā no visa ļaunā, bet arī  stiprina ieceres. Iegribas tikai maldina, vēlmes – piepildās!

Šogad īstenoju sapni ieraudzīt Itāliju un tajā iejutos itin labi.

– Daiļās dāmas, trinkšķinot lautu, jums stāstīšu par gribasspēku, par laimīgu un nelaimīgu mīlestību, asprātību, šķīstību, godaprātu un, atvainojos, arī par vieglo uzvedību…

“Mīļākais zem vistu groza”, “Buršana, lai pārvērstu sievu par ķēvi”… Jau nopratāt, ka jums tiks kāds stāsts no Džovanni Bokačo “Dekamerona”, jo šīs noveles ir tik valdzinošas, ka vispasakainākie piedzīvojumi, liktenīgie maldi un erotiskās dēkas raisa omulību, atklāj itālisko dvēseli, ļauj labāk izprast renesanses laikmeta garu un izjust tā laika faktūru. Pievērš skatienu dabisku un saprotamu jūtu un kaislību gammai.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+