×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. maijs, 2017
Drukāt

Tika izmests no auto: policija sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Barkavā

C-hGBUWXgAAAKhF

Tuvojoties vasaras sezonai, parādās arvien vairāk autovadītāji, kuri savu spēkratu vada alkoholisko dzērienu iespaidā. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde atgādina, ka šādai rīcībai nereti ir letālas sekas. Par piemēru tam var kalpot 28.aprīļa ceļu satiksmes negadījums, kurā bojā gāja 22 gadus vecs jaunietis.

28.aprīlī pulksten 16.40 Madonas novadā, Barkavā, autoceļa Madona – Barkava 29 kilometrā, pagaidām vēl nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu „Mitsubishi” neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā automašīna saslīdēja un metot kūleņus, iebrauca kokā. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja 1995.gadā dzimis vīrietis, taču cieta 1996.gadā un 1986.gadā dzimuši vīrieši. Cietušie bija alkohola reibumā.

Ir ierosināts kriminālprocess pēc panta, kas paredz brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz desmit gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajam, kas varētu būt bijis pie stūres, – 1986. gadā dzimušajam vīrietim, piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Avārijā bojāgājušais – 22 vecais jaunietis mašīnas kūleņošanas laikā tika izmests ārā, kā rezultātā gāja bojā.

Policija atgādina, ka drošības josta ir arī „dzīvības” josta, kā arī alkoholisko dzērienu lietošana un braukšana ir nesavienojamas lietas.

Ar kādu ātrumu brauca automašīnā un cik stiprā alkohola reibumā bija trīs jaunieši vēl tiek skaidrots ekspertīzēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+