Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
15. jūlijs, 2013
Drukāt

Tikai 3% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka pēdējā gadā devuši kukuli ceļu policistam

LETALETA

Tikai 3% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka pēdējā gada laikā devuši kukuli ceļu policistam, liecina pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, jūlijā veiktais pētījums.

Lai arī Valsts policija regulāri par kukuļdošanu aiztur ceļu satiksmes noteikumus pārkāpušus autovadītājus, aptauja liecina, ka pēdējo 12 mēnešu laikā personīgi kukuli ceļu policistam devuši 3% Latvijas ekonomisko iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Vidējais iedzīvotāju norādītais dotā kukuļa apmērs ir 16,30 lati.

Tomēr 97% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju pēdējā gada laikā nav devuši kukuli ceļu policistiem.

Pētījums veikts laikā no 2013.gada 9. līdz 11. jūlijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 Latvijas ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pēdējā reize, kad aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu ceļu policistiem, notika 10.jūlijā. Toreiz pārkāpēju aizturēja Ozolnieku novadā. Vīrietis deva policistam 20 latus.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (5)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+