×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. septembris, 2014
Drukāt

300 cilvēku pulcējas “Saskaņas” piketā pret “Citadeles” pārdošanu (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Ap 300 cilvēku svētdien, 28.septembrī, Doma laukumā bija pulcējušies uz partijas “Saskaņa” rīkoto protesta akciju pret bankas “Citadele” pārdošanu, novēroja aģentūra LETA.

Lielākā daļa cilvēku bija sapulcējušies pirms pasākuma sākuma plkst.13. Savukārt, pasākumam sākoties, rībinot bungas un svilpjot svilpes, Doma laukumā ieradās aptuveni 100 “Saskaņas” deputāta amata kandidāta Raimonda Gaiļa vadītās arodbiedrības LABA dalībnieki, kuri izvietojās turpat pie skatuves.

Sākumā plakātu pasākumā bija maz. LABA biedri turēja plakātu “Darbaļaudīs spēks”, tāpat bija redzams arī plakāts “Vienotība = korupcija”, savukārt uz mazpazīstamās organizācijas “Latvijas jaunatnes, studentu un sporta arodbiedrība” plakāta vēstīts “Par tradicionālajām ģimenes vērtībām”.

Taču apmēram 20 minūtes pēc pasākuma sākuma publikā parādījās vairāk plakātu, kas bija vērsti pret partiju “Vienotība” – vairāku cilvēku rokās bija plakāti ar uzrakstu “Zaķi, pēc Tevis raud cietums!” un “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja Dzintara Zaķa fotogrāfiju, daži rokās turēja plakātus ar uzrakstiem “Balso par Vienotību – Vienotība zags vairāk”, “Vienotība ir nozagusi naudu skolotāju, medmāsu un policistu algām” u.c. līdzīga satura.

Arī Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (SC), uz skatuves sakot runu, turēja rokā plakātu, uz kura rakstīts “Zaķi, pēc Tevis raud cietums!”.

Sākoties akcijai, “Saskaņas” biedri uz skatuves skandēja saukli “Valdība zog!” un aicināja to atkārtot sanākušos, kas gan šim aicinājumam atsaucās visai skopi. Skaļāko atbalstu “Saskaņas” deputātu uzrunām pauda LABA biedri, kas pēc katras uzrunas sita bungas un svilpa svilpēs.

Aptuveni stundu garajā akcijā runas teica vairāki “Saskaņas” biedri – Ivars Zariņš, Andrejs Mamikins, Elksniņš, savukārt “Saskaņas” premjera amata kandidāts, Rīgas mērs Nils Ušakovs klātesošos uzrunāja pat divreiz. Savās uzrunās visi runātāji vērsās pret pastāvošo varu, galvenokārt, “Vienotību” un uzsvēra tās lomu. viņuprāt, “Citadeles” izsaimniekošanā, kā arī uzsvēra, ka esošajā politikā nepieciešamas pārmaiņas, jo līdzšinējā ir kļuvusi ciniska.

Akcijas laikā “Saskaņas” jaunieši klātesošajiem dalīja balonus un partijas bukletus.

Pasākumu uzraudzīja policija, tomēr tas pagāja bez starpgadījumiem. Akcijai noslēdzoties, tās dalībnieki mierīgi izklīda Vecrīgas ielās.

Kā ziņots, opozīcija veic vairākas aktivitātes saistībā ar “Citadeles” pārdošanas procesu. “Saskaņa” aicināja deputātus parakstīties par Saeimas ārkārtas sēdes sasaukšanu, lai apturētu bankas “Citadele” pārdošanu. Tomēr vēl nav izdevies savākt 34 deputātu parakstus, kas nepieciešami sēdes sasaukšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Vienotība zog – mēs arī gribam!

 2. es pirmais komentēju un naf!!!! un vienotiba& co var mierigi turpināt izlaupīt valsti. protestešana pret to uzreiz automātiski nozimē būt kremļa piekritējam. murgs kautkāds

 3. Godiigie SC :DDD, kraapnieku un korumpantu pereeklis … cigaretes no Krievijas veda iekshaa. dauza dzhipus un melo apdroshinaataajiem …

  • konrtobandu nopietnos apmēros iespejams nodrošināt tika ar labu jumtu valdošajās aprindās. un sc nav ne mirkli bijis pie teikšanas, tāpec tava žults nav pēc adresāta

 4. Ķeriet zagli! Šis kriminālistu sauklis vislabāk raksturo SC aktivitāšu būtību priekšvēlēšanu situācijā.

  • too tev vislatvieši Atbildēt

   samācija vai ne. sak ja opozicija protestē tātad kremlis, ” tiesiskuma koalīcija” var zagt kā vēlas, tas ir likumīgi vai ne?

 5. … Lai cik hipokratiska butu SX partijas propaganda UN TAS DARBIBA VALSTSTISKA SFERA, nemot vera tas aktualas izsaimniekosanas akcijas vadot RD, ka ari nelojalitati pret Latvijas Republikas Satversmi, un ar visam sekojosam likumsakarigam konsekvencem, tomer pastav PATIESIBA: ‘kur ir dumi, tur ir uguns ‘..

  … Ar savu turpinoso, nomenaklaturas interesu atbalstitaju vairumu, vai tas iespaidoto lidzdomataju biezumu, KA ARI visparejo reakcionaro vai pasivo, bet kosmopolitanisko, liberalo, un tik nekaunigi ekstremo pretnacionalistisko, ka ari kaila kapitalisma politiku valsts attistibai, Vienotibaai sevi ir atklajusi ka neadekvatu latviskas valsts vadoso partiju, un PADARIJUSI SEVI ka IESPEJAMI VIEGLI KRITIKAS SUBJEKTU, sadu pretvalstisku elementu sagatavotiem uzbrukumiem … SOBRID no SX un LKA ELEMENTIEM …

  … Ko Vienotiba ir sejusi – HIPOKRATISKI PROKLAMEJOT ,BET AIZMIRSTOT VAI NEPIEKOPJOT VAJADZIGO NACIONALO POLITIKU, UN BIEZI UZMETOT TAS PARSTAVI, NA, UN CINISKI TAS MINISTRU TIESIBAS – to vina plaus 12. velesanas … UN PAR NELAIMI ATKAL CIETIS TIKAI LATVIESI, JA TIE NESPES APZINATIES TO PIENAKUMUS PRET SAVU VALSTI UN KULTURU …

  … Cerams, ka DRIZ, BEIDZOT PEC GRUTAJAM MACIBAS DIENAM, LATVIESI IZMANTOS SO VELREIZI DIEVA DOTO IESPEJU – REIZ PAR VISAM REIZEM IZPROTOT UN IZLIETOJOT SAVU TIESIBU LEMT PAR SAVAS NACIONALAS VALSTS UN TAS SENAS KULTURAS NAKOTNI UN VELES PEC SAVU SENCU RUDENS VELU VELMES … !!!

  … SIS KRIZES MOMENTS UN TOPOSA NEATGRIEZENISKA SITUACIJU, kas ved uz VALSTS IZNICIBU ka 1918.g. Latvijas Republikas atjaunojums, SPIEZ KATRAM LATVIETIM APDOMATIES UN CERAMS IZPRAST KA IZVELET NA #7 IR VIENIGA IZEJA PASTAVET … !

  … MUSU SENCU NEMIERIGAS DVESELES BEZLAICIGAM BALSIM ATGADINA, KA NEDRIKSTAM ATKARTOT 1920 UN 30 GADU KLUDAS, kad mes atlavam sevi saskelt un pardot falsajiem ‘SOCIKIEM’ un to sponsoretajiem, pagrides KOMITERNA VADITIEM ‘KOMUNAKIEM'( sodien TO transformetajiem globalistiem UN TO LIDZSKREJEJIEM KURI SAVAS MAZPARTIJAS VEIC VALSTS GRAUJOSUS ARVALTS PASUTIJUMUS) !

  … Ne par kadu cenu MES LATVIESI nedrikstam uzklausit MUSU TAUTAS IENAIDNIEKU TURPINOSO zombesanu par: —- 1. IT KA GUDRO IZVELI ZOMBETIEM UN NEZINISIEM – ATTEIKTIES NO PIEDALISANAS 12. VELESANAS —- 2. —- PAR ‘DEMOKRATISKO’ VISATLAUTIBU ATLAUT VALSTI EKSISTET TAI NAIDIGO PARTIJU ESAMIBU —- 3. VESTURES UN MUSU KULTURU VERTIBU ETIKAS UN MORALES NEATBILSTIBU SAI DIENAI – UN TADEJADI, VAJINAT LATVIETI ATBILDIBU TURPINAT SAVU SENCU CINU PRET LAUNUMU UN AGRESIJU UN VILTU – VIENALGA KADA MODERNA TRANSFORMACIJA TO MEGINA PIELIETOT NACIONALAS VALSTS UZMETEJI !!!

  • tavs miļotas vislatviešu odžu perēklis Atbildēt

   jau ari piedalijās zagšanā. viņi gan itkā bija pret, ministri nebalsoja, vaimanāja ka partneri viņus neuzklausa, bet realitātē darija visu lai banku ātyi un lēti pārdotu bez aizķeršanās. kad opozicija saeimā centās nobremzet klaju laupišanu, tad nelsoja pret, kaut opozicijai pievienojās daudz redzamu politiķu. kā rezultātā ;ai apturetu laupišanu pietrīka tik 3 balsis. tā ka nav lielāku divkošu par dzintarjugendu

 6. Varbūt, caur Citadēli SC saņēm finansus no “ārzemēm” tāpēc tā uztraucās?

  • cik tu mums gudrs:) tas ka valst citadeli pārdodot nedabūs atpakaļ vismaz pusmiljardu eiro no glābšanas ieguldijumiem, bet vienalga tiek pārdota par apmēram piekto daļu no savas reālās vērtibas, tas tev mez kāpec liekas normāli. tā jau ir mīlestiba ir akla un tu neredzesi savu mīluļu grēkus kaut sists

 7. smieklīgi, visi plakāti ir kārtīgi izgatavoti par nodokļu maksātāju naudu lai slavinātu sc un ja tur ir latvieši tad tie ir nodevuši savu Latviju un pievienojas putinam un vēlas Latvijā Krimas modeli, jo banka bija domāta kremļa ieliktenim un visticamāk par kremļa naudu būtu nopērkama, nejau sc interesē Latvijas labklājība un valstiskums, tie vārdi ir burbulis ko pasūta putins. Latvieti attopies Latvijā ir daudz kremļa rupori kas saldi brēc. Deputātus pārvēlēsim, zem “labiem” krievu tankiem gulēs mūsu zeme un bērni.

  • ” tiesiskuma koalīcijas” partijās navpar valsts naudu pirkts vai darits, ja jau tev tik ļoti rūp par kādu naudu plakāti taisiti. sc vismaz protestē pret klaju valsts izlaupižanu ko organizē tavi elki

  • – par Jūsu skaidru valodu un gaišu galvu! Piekrītu Jums.
   Latvieši 1918. radīja savu valsti un tā plauka, vispār atzīta, un izglītības jomā apsteidza daudzas. Ekonomiski, un izglītībā- arī Somiju. Līdz zināmiem liktens pavērsieniem kad – ieradās POSTĪTĀJS- KLEJOTĀJS. Un POSTĪTĀJS ir te JOPROJĀM kā vēzis mūsu organismā. Kā čaklu skudru mājā kāds daudzus gadus vandītu ar koku…
   Trojas zirgu savu viņi stumj uz mums jau pilnīgi atklāti… Mērķtiecīgi un gudri 23 gadus vadīta diversija pret Latviju- kā vājāko Baltijas posmu. Izmantojot kā ieroci gan atklāti, gan slepeni pelēko nelatvisko ekonomiku, kriminālās struktūras, atstāto 5 kolonnu, KGB aģentus, un nopirktos tautas nodevējus. Dezorganizē valsts orgānus, tiesu sistēmu, šķeļ mūsu vienotību un pašapziņu.
   Ja 80% uzņēmumi ir svešu, nelojālu latvijai, īpašnieku pārvaldījumā rodas ēnu ekonomika- kas metodiski un plānoti grauj valsti. Skalo pamatus. Tie krīzi neizjūt un uz Latviešu legālo firmu un Latvijas valsts problēmām iedzīvojas. Simtu simtiem tādu svešo kantoru Rīgā un 5 lielākajās Latvijas pilsētās. Tādēļ mūsu pašu jaunieši spiesti atstāt dzimteni ? Valstī 70 procentu privātfirmu, kur tuvu vai visās prasa runāt krievu valodā.
   Sekas- ļoti daudz pamattautas jaunieši masīvi tiek spiesti izbraukt meklēt darbu un iztiku svešumā. Tas “MINORITET” labāk ir šeit iedzīvojies, kā pamattauta.

   • ko tad radija? tevis piesauktā postitāja provinci ļeņins uzdāvināja strēlniekiem par pateicibu ka revoluciju nosargāja. tas ari viss nopelns:) un to pašu padirsām 33 gadā ļaujot diktatoram pārņemt

Draugiem Facebook Twitter Google+