Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
19. augusts, 2015
Drukāt

Ap Drošības policijas ēku kompleksu 25 metrus plata aizsargjosla

Foto - LETAFoto - LETA

Valdība vakar akceptēja grozījumus noteikumos, kas paredz noteikt aizsargjoslu 25 metru platumā ap Drošības policijas (DP) ēku kompleksu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 99a, lai novērstu specdienesta iespējamos apdraudējumus.

Tas nozīmē, ka DP tiešā tuvumā bez saskaņošanas ar DP vadību turpmāk būs aizliegts piketēt un rīkot sapulces. 25 metru aizsargjosla būs noteikta arī ēkai Rīgā, Skolas ielā 1. Šī nekustamā īpašuma īpašumtiesības ir nostiprinātas Aizsardzības ministrijas personā. DP, kas ir valsts drošības iestāde un valsts aizsardzības objekts, ir noteikts kritiskās infrastruktūras objekta statuss. Vienlaikus DP ēku kompleksa ārējais perimetrs nav pienācīgi norobežots (nožogots), kā arī ap to nav noteikta aizsargjosla, tādējādi ir būtiski apgrūtināta kritiskās infrastruktūras objekta aizsardzības pasākumu plānošana un īstenošana, norāda Iekšlietu ministrijā.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+