×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Norvēģijas “Major” turnīra kvalifikācija paliek nepārvarēta

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns trešdien izstājās Norvēģijas “Major” turnīra otrajā kārtā, tādējādi nesasniedzot pamatturnīru.

Otrās kārtas mačā Pļaviņš/Egleskalns pusstundu ilgā cīņā ar 0-2 (17:21, 15:21) kapitulēja spēlē ar poļu duetu Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru, kas turnīrā izlikts ar trešo numuru.

Kā zināms, arī Horvātijā notikušā “Major” turnīra pirmajā kvalifikācijas kārtā Pļaviņš/Egleskalns piekāpās tieši Losjakam/Kantoram.

Jau vēstīts, ka atlases turnīrā ar 19.numuru izliktie Pļaviņš/Egleskalns pirmajā kārtā ar 2-0 (21:16, 21:14) apspēlēja Vācijas pludmales volejbolistus Benetu Poņevacu un Dāvidu Poņevacu, kuriem bija 14.numurs.

Vēlāk kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā neveiksmi cieta ar 29.numuru izliktais Latvijas pāris Toms Šmēdiņš un Viktors Koržeņevičs, kas ar 0-2 (14:21, 16:21) piekāpās ceturtajam numuram vāciešiem Markusam Bekermanam un Larsam Flegenam.

Tāpat atlases sacensības neveiksmīgas bija ar 23.numuru izliktajiem Ruslanam Sorokinam un Aleksandram Solovejam, kuri ar 0-2 (18:21, 15:21) piekāpās turnīra desmitajam numuram venecuēliešiem Hesusam Viljafani un Džeksonam Enrikesam.

Pamatsacensībās iekļūs tie pludmales volejbola pāri, kuri pārvarēs divas kvalifikācijas kārtas. Savukārt pamatturnīrā piedalīsies kopumā 32 dueti, būdami sadalīti astoņās apakšgrupās, pa četriem pāriem katrā. Pēcāk labākie trīs grupu dueti sasniegs šī turnīra izslēgšanas spēles.

“Major” kategorijas turnīrā Norvēģijā nepiedalās Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, jo abi sportisti guvuši savainojumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+