×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
13. marts, 2014
Drukāt

Tikai vienā izrādē Rīgā viesosies Gruzijas Nacionālais balets

gruzinu balets

Ceturtdien, 27. martā Rīgas skatītājiem tiks demonstrēts grandiozs šovs un labāko Gruzijas dejotāju meistarība Nacionāla baleta “Suhišvili” izpildījumā, informē Gruzijas vēstniecības Latvijā sekretāre Sintija Meijere.

Ansamblis “Suhišvili” ar savu orķestri apmeklēs 2014. gada Eiropas Kultūras galvaspilsētu 65 dejotāju sastāvā. Jaunā programma tiks nodemonstrēta vienīgajā koncertā, kas notiks Rīgas Kongresu namā.

Savu 67 gadu pastāvēšanas laikā balets Suhišvili guva īstenu pasaules slavu. Gruzijas Nacionālais balets Suhišvili – tas ir lidojums, kas izaicina visus gravitātes likumus! Tā ir brīnumaina meistarība, kura apvieno sevī jūtu, emociju un kaisles paleti.

Ansambļa uzstāšanās ģeogrāfija aptver vairāk nekā 90 pasaules valstis un gandrīz 1800 pilsētu. Vēl 1967. gadā Suhišvili balets kļuva par pirmo tautas deju ansambli, kurš izpelnījās godu uzstāties uz Milānas teātra “La Skala” skatuves, kad ansamblis uzstādīja rekordu – māksliniekus atkārtoti sauca uz skatuves 14 reizes! Pēc šī koncerta visās itāļu avīzēs rakstīja: “Tā nav deja, tas ir lidojums. Vētra uz skatuves! Viņu deja izaicina gravitācijas likumus. Vīriešu bravūras un sieviešu graciozitātes apvienība.”

Koncerts risināsies ar Gruzijas vēstniecības Latvijā atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+