Reklāmraksti

Tikai vienu reizi gadā0


Gadagrāmatas
Gadagrāmatas
Publicitātes attēls

Ka savulaik rakstījis bibliogrāfijas pamatlicējs Jānis Misiņš, latvieši kalendāru uzskata par vienu no nepieciešamākajām grāmatām, tāpēc tās, tāpat kā Bībele un Dziesmu grāmata, izsenis bijis katrā mājā. Ik gadu izdevniecība Latvijas Mediji piedāvā lasītājam dažādas gadagrāmatas – atbilstoši dzīves stilam un interešu lokam.

Ar katru gadu Latvijā arvien lielāku popularitāti iemanto dažādas garīgās prakses un veselības skolas. Sevis sakārtošana, veselīga ēšana, pareiza elpošana, izvairīšanās no lieka stresa, fiziskās aktivitātes bez traumām… Atbildes uz daudziem jautājumiem sniegs Dzīvesziņas gadagrāmata.

Makšķernieki priecāsies par labāko zivju dienu kalendāru, informāciju par jaunāko likumdošanā, atļaujām un ierobežojumiem. Makšķernieka gadagrāmata ir īsts atradums, jo te ir viss – sākot ar makšķeres izvēli, līdz pat gardāko zivju ēdienu receptēm, sirsnīgi jokojot, kā tikai copmaņi to prot.

Katrs, kurš dzīvē saskāries ar zīmīgiem notikumiem, liktenīgām norādēm vai neparastām parādībām, aizdomāsies par dzīvi ārpus ikdienas realitātes. Lielisks palīgs dzīves sakārtošanai – mēness dienu kalendārs, ieteikumi veselības stiprināšanai, astrologa padomi un daudz vērtīgas informācijas atrodams Ezoterikas un garīguma gadagrāmatā.

Ja jūs interesē dārzkopība, koku un krūmu, puķu un augļu kopšana un, ja tas ir jūsu hobijs vai pat bizness, tad neaizstājams palīgs ir gadagrāmata Dārzkopja padomnieks.

Saistītie raksti

Visaptveroša noderīga informācija, kā ierasts, atrodama Latvijas Avīzes gadagrāmatā. Astronomiskie dati, fenoloģiskais pārskats, ieteicamie darbi ik mēnesi, kā arī vēsturiski nozīmīgas atceres dienas Noderīgi padomi rūpēs par veselību un labsajūtu, dārza darbiem, mājas mīluļiem, rokdarbiem, un daudz cita.

Gadagrāmatas var iegādāties grāmatnīcās. Izdevīgi ir pirkt izdevniecības Latvijas Mediji Grāmatu mājā Rīgā, Dzirnavu ielā 21, kā arī pasūtīt internetā veikals.la.lv.

LA.lv