Apbrīno

Tikko debitējusi “Supernovā” Agnese Stengrevics (Agnesse) piedāvā Ziemassvētku dziesmu 16

Foto – youtube.com

Agnese Stengrevics (Agnesse) ir jauna dziedātāja, kas savu muzikālo ceļu ir tikai sākusi. Viņas repertuārā ir dažādu pasaulē pazīstamu mākslinieku dziesmu coveri, vairākas viņas tēta Helvija Stengrevica dziesmas, kas ir sarakstītas tieši viņai. Nesaprotamu iemeslu pēc izgriezta no TV “Xfaktora” “krēslu” atlases, viņa mērķtiecīgi turpina savas muzikālās gaitas, piesakot sevi un tiekot “Supernova 2018” dalībnieku rindās un šodien īpaši mīļi, ar dziesmu un video “Ticot, mīlot un gaidot”, sveic visus Latvijas iedzīvotājus vienos no gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem.

Dziesmas mūzikas autors, aranžētājs un pašu ierakstu veica Agneses tētis Helvijs Stengrevics, bet vārdu autors ir Jānis Baltauss. Dziesmai tapis arī ļoti sirsnīgs video. Video autors un realizētājs – Mārcis Liepiņš. Īpašie paldies – Laurai Kamergrauzei un Sami Cepullo.

Agnese Stengrevics: “..Šis svētku laiks ir brīnišķīgs brīdis parādīt saviem cilvēkiem, cik viņi jums ir mīļi! Tām nav jābūt lielām dāvanām, lai parādītu savu mīlestību, bet tieši pretēji – mazām, bet galvenais, no sirds veidotām, pārdomātām dāvaniņām. Kāds labs vārds, kompliments, paštaisīta šalle vai piparkūka… Šādas mazas lietiņas atkausēs jebkuru sirsniņu! Novēlu jums – ticiet, mīliet un neaizmirstiet par saviem mīļajiem! Priecīgus svētkus un patīkamu manas un mana tēta kopā radītās dziesmas klausīšanos un skatīšanos!..”

Helvijs Stengrevics: “..Mūžīgās vērtības, kas stāv pāri visam šim pasaulīgajam un, kam nerūp ne vara, ne laikmets, ne valsts iekārta ir “Ticība, Cerība un Mīlestība” – Ziemassvētki ir tas gadalaiks, kad mums ir laiks par to padomāt!..”

LA.lv