Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. septembris, 2015
Drukāt

Tikko no cietuma atbrīvots vīrietis Daugavpilī aplaupa vairākas sievietes

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Daugavpilī policisti 14. septembrī aizturējuši agrāk par līdzīgiem noziegumiem sodītu, pirms dažām nedēļām atbrīvotu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par trīs sieviešu aplaupīšanu, informē VP.

Daugavpils policijā tika saņemta informācija par kādas sievietes aplaupīšanu Ķīmijas mikrorajonā. Skaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja, ka uzbrukums kundzei notika ap pusdienlaiku Mendeļejeva ielā, kad nenoskaidrots vīrietis, nodarot miesas bojājumus, 1964. gadā dzimušajai sievietei nolaupīja mobilo telefonu. Cietušajai kundzei bija nepieciešama medicīniskā palīdzība, jo uzbrucējs viņai nodarīja dažādas traumas.

Par notikušo policijā tika uzsākts kriminālprocess un sākti ļaundara meklēšanas pasākumi, kuru rezultātā jau vakarā tika aizturēts aizdomās turamais, 1985.gadā dzimis vīrietis. Jāatzīmē, ka aizturētais tikai pirms mēneša atbrīvojās no ieslodzījuma vietām, kur izcieta sodu par analoģiska rakstura noziegumu pastrādāšanu, proti, piecu laupīšanu izdarīšanu.

Izmeklēšanas gaitā noskaidrojās, ka pēc atbrīvošanas līdz jauna nozieguma pastrādāšanai pagāja aptuveni divas nedēļas, kad 22.augustā turpat Mendeļejeva ielā viņš kādai vecai kundzei no rokām izrāva somiņu. Savukārt vēl pēc divām nedēļām, 6.septembrī, tajā pat vietā vēl kādai sievietei nolaupīja telefonu un naudu.

Šobrīd vīrietis ir aizturēts un atrodas īslaicīgas aizturēšanas vietā, tuvākajā laikā tiks lemts par drošības līdzekļa – apcietinājums – piemērošanu. Policija turpina kriminālprocesu izmeklēšanu par trīs laupīšanu epizodēm, kurā aizturētais atzīts par aizdomās turamo.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+