Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
21. augusts, 2014
Drukāt

Tikko no ieslodzījuma atbrīvojies jaunietis Rēzeknē nozog divus auto

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Par divu automašīnu zādzību Rēzeknē aizturēts nepilngadīgs jaunietis, kurš burtiski tikko atbrīvojies no ieslodzījuma par analoģisko noziegumu izdarīšanu, informē Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē (LRP).

Divu dienu laikā Rēzeknes policijas iecirknī saņemti divi iesniegumi par automašīnas zādzībām Rēzeknes pilsētā. “VW Passat” markas spēkrats nozagts naktī no 18. uz 19.augustu no kāda stāvlaukuma, bet nākamajā naktī tādas pašas markas un modeļa auto nozagts no kāda daudzdzīvokļu nama pagalma. Par notikušo uzsākti kriminālprocesi.

Veicot operatīvus pasākumus likumpārkāpēja noskaidrošanai, policijas darbinieki pārbaudīja aizdomās turamo personu loku. Tā rezultātā jau tajā pat dienā noskaidroja iespējamo zagli.

Uz aizdomu pamata par divu automašīnu zādzību aizturēts 1997. gadā dzimis jaunietis, kurš brīvībā pavadījis mazāk par nedēļu, jo atradās apcietinājumā saistībā ar tādā paša rakstura zādzībām. Šogad Rēzeknē viņš jau bija nozadzis vairākas automašīnas, ar kurām sākumā pamatīgi izvizinās, bet vēlāk pamet.

Policija turpina kriminālprocesu izmeklēšanu. Ceturtdien tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajam jaunietim.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājās (1)Krustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+