Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
21. marts, 2017
Drukāt

Tīkls izveidojies pa visu Latviju: Mārtiņš dalās kopbraukšanas pieredzē (2)

Ekrānšāviņš no TV3 raidījuma "Bez Tabu".Ekrānšāviņš no TV3 raidījuma "Bez Tabu".

Vai var izkontrolēt kopbraukšanu? Šādu jautājumu izvirza TV3 raidījums “Bez Tabu”. Pagaidām oficiālu regulējumu tam nav izdevies pieņemt. Tas ir nelegāls pārvadājumu veids un sodāms, ja tas notiek regulāri, uzsver Autotransporta direkcija.

Šoferis Mārtiņš stāsta, ka pieprasījums pēc kopbraukšanas pakalpojuma ir ļoti liels, galvenokārt no studentiem. Viņš vadā cilvēkus maršrutā Rīga – Liepāja.

Kāds cits šoferis komentē – katrs šodien meklē, kur var piestrādāt.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ar to nodarboties, lai gūtu peļņu, var tikai tāds kurš nedraudzējas ar galvu. Uzņemties risku (pats vari būt kaut vai šūmahers, bet vienmēr atradīsies kāds džigits), lauzt mašīnu pa mūsu “brīnišķīgajiem” ceļiem, čakarēt nervus, ja neesi pilnīgs flegma. Pat ja ir pieeja kreisajai degvielai, tas neatmaksājas.
    Ar pilnu busu varbūt ir kāds sausais atlikums, bet pārticis, un vēl mazāk bagāts, nebūsi.

  2. ko tik neizdoma ja kads mani apturetu unsaktu uzbazties ar saviem likumiem uz vietas dabutu lodi piere

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+