×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
6. jūlijs, 2012
Drukāt

Tilts – «satiksmes dalībnieks»

Ja gadskārtējā tehniskajā apskatē transporta līdzeklim konstatē nopietnus bojājumus, līdzdalība satiksmē ir liegta līdz to novēršanai. Tajā pašā laikā, ja nopietnus bojājumus atklāj ”satiksmes dalībniekam” ceļu pārvadam Ulmaņa gatvē, tā ekspluatācija līdz bojājuma novēršanai mierīgi var turpināties līdz nākamai darbiem piemērotai sezonai 2013. gadā.

Tiek tikai izmantots populārās dziesmas “Brauciet lēnām pār tiltu, draugi, ka neiekrītiet, ka neiekrītiet…” ieteikums TV ziņās šā gada 27. jūnijā.

Vai tā ir nopietna rīcība, ka vasaras sezonas vidū, kad darbu veikšana ir reāli iespējama, to atliek uz gadu? Dažkārt nākas dzirdēt, ka naudas līdzekļus neparedzētiem gadījumiem izmanto algu palielināšanai un vēl kādām nevajadzīgām lietām. Vai tad šis tomēr nebūtu neparedzēts gadījums pašreizējā situācijā? Ja ceļu būves apsekotu tikpat regulāri un rūpīgi kā transporta līdzekļus, kuri tās izmanto, šāda stāvokļa konstatēšanai nevajadzētu būt kā pēkšņai, stihiskai nelaimei, kuru nevar novērst tad, kad tas būtu jādara. Vai tad drīkst gaidīt labākus
laikus, kamēr kaut kas notiek? Tiek riskēts ar daudzu satiksmes dalībnieku drošību, nemaz nerunājot par satiksmes apgrūtināšanu un radītām neērtībām.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+