×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. oktobris, 2014
Drukāt

Timbaka, taibaka, visi uz mākslas tirdziņu!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ziemassvētku priekšvakarā, no 19. līdz 21. decembrim Liepājas radošā telpa “Ideju bode” sadarbībā ar Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu jau trešo gadu rīkos mākslas tirgu “Timbaka Taibaka”, portālam LA.lv pavēstīja “Ideju bodes” vadītāja Krista Kalnarāja.

Mākslas vidusskolas zālē, Alejas ielā 18, trīs dienas varēs iegādāties audzēkņu, pasniedzēju un citu mākslinieku gleznas, zīmējumus, grafikas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumus, aksesuārus, koka izstādājumus un traukus, kā arī dažādus dizaina priekšmetus. “Tas ir vērienīgākais šāda veida tirgus Liepājā un piesaista interesentus gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Tieši šajā mākslas tirgū atradīsiet vispiemērotāko lietu, ar ko iepriecināt sev tuvu cilvēku Ziemassvētkos, tādējādi atbalstos Liepājas jaunos un jau atzītos māksliniekus,” norāda Kalnarāja.

Līdz 10. decembrim Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi un pasniedzēji aicināti pieteikt savus darbus mākslas tirgum, aizpildot anketu un iesniedzot to skolas bibliotēkā kopā ar mākslas un amatniecības darbiem. Kalnarāja teic, ka labdarības tirdziņa rīkotāji patur tiesības atlasīt darbus, lai tie atbilst mākslas tirgus koncepcijai un idejai un atšķirtos no Liepājas tirdzniecības vietu ikdienas piedāvājuma.

Lielākā daļa mākslinieku, ar kuriem sadarbojas “Ideju bode”, ir jaunās paaudzes talanti, kā arī Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi un pasniedzēji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+