foto – nba.com

Timmam tikai astoņas minūtes 0

NBA Vasaras līgas turnīra trešajā spēlē Lasvegasā Jānis Timma Memfisas “Grizzlies” spēlē pret Fīniksas “Suns” (88:100) laukumā bija tikai astoņas minūtes, kurās guva trīs punktus.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“Grizzlies” ar 60. numuru draftētā Timmas mazais spēles laiks šoreiz saistīts ar nelielu savainojumu, kura dēļ latvieša dalība spēlē bija zem jautājuma zīmes. Ja pirmajās divās “Grizzlies” spēlēs Timma bija sākuma sastāvā, tad šoreiz laukumā nāca uz maiņu. Veiksmīgs trīspunktu gājiens krāslavietim izdevās pirmajā ceturtdaļā, kuru grizli lāči uzvarēji ar 22:14. Turpinājums tik sekmīgs nebija ne komandai, ne Timmam.

Astoņās nospēlētajās minūtēs Timma realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un vienīgo soda metienu, kļūdījās vienīgajā tālmetiena mēģinājumā, vienreiz pārķēra pretinieka piespēli, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un trīsreiz pārkāpa noteikumus.

Nākamo NBA Vasaras līgas spēli “Grizzlies” aizvadīs ceturtdienas vakarā pret Vašingtonas “Wizards” vasarniekiem.