×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. septembris, 2012
Drukāt

Timošenko advokāte pārliecināta, ka ekspremjere uzvarēs Strasbūras tiesā

Foto - AFPFoto - AFP

Ukrainas bijušās premjerministres Jūlijas Timošenko advokāte Valentīna Teļičenko pauda pārliecību, ka Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) lems par labu viņas aizstāvāmajai visus prasības punktos.

“Es nešaubos, ka Strasbūrā Timošenko uzvarēs savas pirmās sūdzības lietā un ka Eiropas tiesa atzīs visu to pantu pārkāpumus, par kuriem sūdzējās Timošenko. Tas ir gan nelikumīgs arests, kas motivēts ar politiskiem mērķiem, tas ir, Ukrainas visaugstāko amatpersonu varas ļaunprātīga izmantošana, tā arī ir spīdzināšana, kas tika pieredzētas laikā, kad viņa tika turēta apcietinājumā, un iejaukšanās privātajā dzīvē,” telekanāla “TVi” ēterā sacīja advokāte. “Perspektīva ir tāda, ka Ukraina riskē nokļūt pilnīgā ekonomiskajā izolācijā, un, ja situācija nemainīsies, tad Ukraina būs spiesta aizmirst par Eiropas integrācijas perspektīvu,” uzsvēra Teļičenko.

Kad ECT būs atzinusi, ka ir pārkāptas Timošenko tiesības uz taisnīgu tiesu, viņai piespriestais sods būs jāatceļ, norādīja advokāte. ECT 28. augustā sāka izskatīt Timošenko sūdzību slēgtā sēdē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+