×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. februāris, 2014
Drukāt

Timošenko: Janukovičs ir kļuvis par Putina marioneti (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Russia's President Vladimir Putin (R) shakes hands with his Ukrainian counterpart Viktor Yanukovych before the official reception held on behalf of Russian President in honor of the distinguished guests of the XXII Olympic Winter Games.in Sochi, on February 7, 2014. Putin will welcome to the Sochi Olympic Games dozens of world leaders supportive of his rule but heads of state of big Western countries will be conspicuous by their absence. AFP PHOTO/ RIA-NOVOSTI/ POOL / ALEXEI NIKOLSKY

Ukrainas prezidents Viktors Janukovičs ir kļuvis par Krievijas prezidenta Vladimira Putina marioneti un nav spējīgs pieņemt neatkarīgus lēmumus par valsts nākotni, paziņojusi ieslodzītā Ukrainas ekspremjere Jūlija Timošenko.

“Mūsu Eiropas draugi uzskata, ka pēc ilgām sarunām un kredītiem viņi var pagriezt Janukoviču atpakaļ uz Eiropas ceļa,” sestdien publicētā intervijā saka Timošenko. “Viņi to nespēs izdarīt. Jo ne jau viņš lemj, bet gan Putins. Mums likumīgā ceļā ir jāatbrīvojas no Ukrainas prezidenta, kurš vairs nepieņem neatkarīgus lēmumus.”

Pēc viņas teiktā, globālie spēlētāji tagad uzskata Ukrainu par “Krievijas minoritāro partneri”.

“Ja Vladimirs Putins iztērēja 50 miljardus dolāru Soču olimpiskajām spēlēm, tad nav tādas cenas, kuru viņš nesamaksātu par Ukrainu,” norādīja Timošenko.

Viņa arī atkārtoja, ka Janukovičam ir jāatkāpjas.

“Vienīgā tēma sarunās ar Janukoviču ir viņa aiziešanas nosacījumi,” sacīja Timošenko.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jā piekrītu Timošenko.

  2. Tātad maidans ir zaudējis ukraiņu uzticību un sponsoru atbalstu?Kamēr maidanojās,J.T. nevienam nebija vajadzīga.Tagad atkal sarūsējušo izkapti ceļ no māla laukā.Ukraiņi tic viņai,nevis maidaniešiem.Nu sāks veco dziesmu jaunās skaņās.
    Laikam novēlots gājiens.Krievija daļēji sedza un “piedeva”Ukrainas parādu,laikā.kad Europa un ASV jau stādīja jauno valdību un finansēja “patriotus”.Nu protestētāju emisāri vazājas pa Baltijas valstīm un stāsta briesmu pasakas.Bet Ukrainā visi buntotāji ir amnestēti un uz brīvām kājām.
    Pat ASV ar Eurobrālību saplēsušies.Pārāk daudz iekšējo resursu ir Ukrainā.

Draugiem Facebook Twitter Google+