×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2012
Drukāt

Timošenko pārvesta no cietuma uz slimnīcu

timosenko

Bijusī Ukrainas premjerministre Jūlija Timošenko, kas izcieš septiņu gadu cietumsodu, muguras sāpju dēļ pārvesta no cietuma uz slimnīcu, sestdien paziņoja Ukrainas sodu izpildes dienests.

Paziņojumā teikts, ka piektdienas vakarā Timošenko pārvesta no Kačanovas sieviešu kolonijas valsts otrajā lielākajā pilsētā Harkovā uz Harkovas centrālo klīnisko slimnīcu.

Timošenko par muguras sāpēm sūdzas jau ilgāku laiku, un tādēļ neapmeklē jauno tiesas prāvu, kas ceturtdien sākās pret viņu saistībā ar apsūdzībām par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, zādzību un ienākumu ārvalstu valūtās slēpšanu laikā,kad viņa 90.gados vadīja enerģētikas uzņēmumu “United Energy Systems of Ukraine” (UESU).

Kijevas Pečoras rajona tiesa pērn oktobrī atzina Timošenko par vainīgu amata pilnvaru pārsniegšanā saistībā ar gāzes piegāžu līgumu parakstīšanu starp Ukrainu un Krieviju un piesprieda viņai septiņu gadu cietumsodu, bet triju gadu laikā pēc soda izciešanas būs aizliegts ieņemt valsts amatus.

Rietumvalstis pauž viedokli, ka Timošenko, kas ir opozīcijas partijas “Tēvzeme” līdere, tiek vajāta politisku motīvu dēļ

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+