×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2013
Drukāt

Timošenko veselības stāvoklis ir ļoti smags

Ieslodzījumā turētās bijušās Ukrainas premjerministres Jūlijas Timošenko (attēlā) veselības stāvoklis ir ļoti smags, un viņa sver tikai 47 kilogramus, sestdien, 19.janvārī, Ukrainas ziņu aģentūrai UNN pavēstīja deputāte Ludmila Deņisova, kura piektdien apmeklējusi ekspremjeri.

“Viņa atrodas ļoti smagā stāvoklī. Viņa vispār neatbalstās uz labo kāju. Aizvakar, kad viņa grasījās iet gulēt, viņai izmērīja temperatūru – 35,4 grādi. Viņa sver 47 kilogramus,” sacīja Deņisova.

Pēc viņas teiktā, telpa, kurā atrodas Timošenko, netiek vēdināta, kā rezultātā viņai radusies hipoksija (skābekļa bads).

Jau piektdien viņas advokāts Sergijs Vlasenko pavēstīja, ka Timošenko veselības stāvoklis ir pasliktinājies un tagad tas ir kritisks.

“Viņa bija dušas telpā. Kad es iegāju, es domāju, ka viņa ir mirusi. Divas minūtes viņa nespēja mani atpazīt. Es neesmu speciālists, bet situācija ir kritiska,” sacīja advokāts.

Ekspremjere, kas 2011.gada beigās sāka izciest viņai par varas pilnvaru pārsniegšanu piespriesto septiņu gadu cietumsodu, jau astoņus mēnešus atrodas Harkovas slimnīcā.

Piektdien Ukrainas prokuratūra apsūdzēja Timošenko saistībā ar 1996.gadā notikušo parlamenta deputāta Jevgēņija Ščerbana slepkavību.

Tāpat piektdien Harkovas Kijevas rajona tiesa turpināja izskatīt otro pret Timošenko ierosināto lietu, kurā ekspremjere ir apsūdzēta par finanšu mahinācijām 90.gadu otrajā pusē, kad viņa vadīja korporāciju “Ukrainas vienotās enerģētiskās sistēmas”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+