×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

Tims Bērtons uzņems bērnu filmu “Dambo”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu kinorežisors Tims Bērtons veidos bērnu filmu “Dumbo” (“Dambo”) par zilonēnu ar neparasti lielām ausīm.

1941. gadā iznāca kinostudijas “Disney” multfilma “Dumbo”, kurai tagad tiks uzņemta jauna versija ar aktieriem, laikrakstam “The Wall Street Journal” paziņoja kinolentes veidotāju pārstāvis Šons Beilijs.

Dambo ir cirka zilonēns, kuru apsmej par neparasti lielajām ausīm. Taču viņš sadraudzējas ar peli un iemācās lidot, izmantojot savas ausis.

Jaunās filmas scenāriju veidojis amerikāņu scenārists un producents Erens Krūgers, kas darbojies “Transformers” (“Transformeri”) franšīzes pēdējās trijās filmās.

2010. gadā iznāca Bērtona režisētā filma “Alice in Wonderland” (“Alise Brīnumzemē”), kas kļuva par vienu no ienesīgākajām “Disney” neanimētajām filmām. Kopš iznākšanas tās ieņēmumi pārsnieguši vienu miljardu ASV dolāru (930 miljonus eiro).

Pateicoties filmas panākumiem, kinostudija “Disney” darbojas pie citām uz tās populārākajām multfilmām balstītām spēlfilmām. Šomēnes iznāks kinolente “Cinderella” (“Pelnrušķīte”), kā arī tiek plānota filmu “The Jungle Book” (“Džungļu grāmata”) un “Beauty and the Beast” (“Skaistule un briesmonis”) uzņemšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+