×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. novembris, 2014
Drukāt

Tirdzniecībā nonācis grupas “The Sound Poets” pirmais DVD

Publicitātes fotoPublicitātes foto

16. augusta lielkoncerts Siguldas pilsdrupās pulcēja 3500 klausītājus un ir līdz šim lielākais grupas “The Sound Poets” koncerts. Koncertā grupa izpildīja oriģinālkompozīcijas no 2013. gadā iznākušā albuma “Tavs Stāsts”, kā arī 2014. gadā iznākušā albuma angļu valodā “Reaching for the light”. Šajā koncertā “The Sound Poets” uzstājās ar Siguldas jauniešu kori “Atvars” un stīgu ansambli.
Grupa dibināta 2011. gadā, kad draugi Jānis Aišpurs (vokāls, taustiņi, ģitāra) un Normunds Lukša (elektriskā ģitāra), rīkojot koncertu, pieaicināja savus draugus – mūziķus Undīni Balodi (čells), Pēteri Lundi (bungas) un Gintu Bīmani (basģitāra). Koncertā gūtās sajūtas radīja skaidrību, ka mūzikas radīšana šādā sastāvā jāturpina. Kopš šī koncerta grupa uztājusies gan kā iesildītāji grupai “Prāta Vētra”, 2012. gadā kopā dodoties Latvijas koncerttūrē, gan klausītājiem piedāvājusi vairākus lielkoncertus – divi no tiem notika 2013. gada nogalē koncertzālē “Palladium”.
2014. gadā grupa sevi pieteikusi arī starptautiskā līmenī, piedaloties Viļņas Mūzikas nedēļā, Tallinas Mūzikas nedēļā, Reeperbahn festivālā Hamburgā, Vācijā, kā arī “Lost in Music” festivālā Tamperē, Somijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+