×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2013
Drukāt

Tirdzniecībā vēl pieejamas biļetes uz Dziesmu un deju svētku noslēguma “Līgo!” koncerta ģenerālmēģinājumu

foto - Letafoto - Leta

Šodien joprojām “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās ir pieejamas biļetes uz XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku noslēguma koncerta “Līgo!” ģenerālmēģinājumu, kas notiks 6. jūlijā plkst.10 Mežaparka Lielajā estrādē.

Kā aģentūru LETA informēja Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva, uz doto brīdi tirdzniecībā vēl ir pieejamas 3560 biļetes uz šo noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu.

Kā novēroja aģentūra LETA, vakar bija iespēja iegādāties biļetes arī uz noslēguma koncertu 7. jūlijā un uz vakara ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā.

Vasiļjeva skaidroja, ka šonedēļ Mežaparka Lielajā estrādē sākās svētkiem nepieciešami tehniskie uzbūves darbi, kam iepriekš tika rezervētas skatītāju vietas un, beidzoties visiem darbiem, kļuva skaidrs, kuras vietas paliks brīvas, tādēļ tās uzreiz tika palaistas tirdzniecībā.

Svētku rīkotāju pārstāve akcentēja, ka brīvās skatītāju vietas uz 7. jūlija koncertu vakar izķertas vienā acu mirklī, arī uz vakar ģenerālmēģinājuma koncertu biļetes izpirktas ļoti ātri.

Patlaban vairs pieejamas tikai biļetes uz 6. jūlija rīta noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu.

Noslēguma koncerts “Līgo!” Mežaparka Lielajā estrādē izskanēs varenā kopkorī, kurā piedalīsies 240 jauktie, 79 sieviešu, 28 vīru, 42 senioru un 26 diasporas kori, kas kopā veidos vairāk nekā 15 400 dziedātāju kori. Tāpat noslēguma koncertā piedalīsies 700 dejotāji un 1200 pūtēju orķestru mūziķi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+