×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2014
Drukāt

Tirdzniecības centrā “Elkor Plaza” apskatāma Soču olimpiskā lāpa

AFP/LETAAFP/LETA

No šodienas Rīgā, tirdzniecības centra “Elkor Plaza” pirmajā stāvā, apskatāms Soču Ziemas olimpisko spēļu simbols – lāpa.

Lāpu uz Rīgu atgādājis sportists, kurš no Latvijas piedalījās olimpisko spēļu lāpas nešanas stafetē – boksa čempions Aleksandrs Matjušenkovs. Viņš savu posmu skrēja 17.janvārī, un tas notika Belgorodas pilsētas posmā, kas bija 114.posms pēc kārtas.

Plānots, ka lāpa “Elkor Plaza” atradīsies līdz Olimpiādes beigām.

Laipni aicinām visus interesentus jau no šodienas gūt sportisku iedvesmu gaidāmajām Soču olimpiskajām spēlēm. Novēlam Latvijas delegācijas sportistiem pozitīvu cīņassparu un veiksmi, izcīnot medaļas, stāsta “Elkor” valdes loceklis Gunārs Vizulis.

Matjušenkovs savus ievērojamākos panākumus guvis padomju laikā, kad pārstāvējis Padomju Latvijas valsts izlasi. Matjušenkovs ir absolūtais čempions Baltijas valstīs, sešas reizes izcīnījis Latvijas čempiona titulu smagsvara kategorijā un četras reizes kļuvis par VACP čempionu. Vairākkārt ieguvis čempiona titulu gan sacensībās, kas tika rīkotas gan Padomju Latvijas, gan visas PSRS mērogā, kā arī starptautiskos turnīros.

2014.gada Ziemas olimpiskās spēles Sočos būs lielākais pasākums Krievijā kopš Padomju Savienības sabrukšanas. Tās norisināsies no 2014.gada 7. līdz 23. februārim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+