×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

“Galerijā Centrs” atklāta izstāde “Rīga vācu acīm”

Foto - LetaFoto - Leta

Līdz 24. janvārim t/c „Galerija Centrs” 1. stāvā (Rīdzenes ielā) aplūkojama fotoizstāde „Rīga vācu acīm”, kurā izstādīti Brēmenes biedrības „Baltijas valstu informācijas centrs” žurnālista Alberta Kaspari foto uzņēmumi. Tajos redzami Rīgas skati 90. gadu sākumā. Izstādes veidotāji ir biedrība „Cita Rīga” sadarbībā ar Brēmenes biedrību „Baltijas valstu informācijas centrs”.

„Nekad nevarēju iedomāties, ka Rīga man atklās kaut ko jaunu vai neparastu, bet viss pilsētā mainījās tik strauji, ka vietas, ko fotografēju 90. gadu sākumā, pēc pāris gadiem palikušas vairs tikai manās fotogrāfijās. Tukšās ēku sienas lēnām iekaroja milzīgas reklāmas, daudz straujāk nekā Vācijā ienāca modernās tehnoloģijas… Ceru, ka ikviens izstādes apmeklētājs saskatīs fotogrāfijās redzamo stāstu un sasaistīs to ar sev nozīmīgām izmaiņām šajos gados,” pauž Alberts Kaspari.

Izstāde ir divu dažādu pilsētu biedrību – „Cita Rīga” (Rīga) un „Baltijas valstu informācijas centrs” (Brēmene) kopīgas sadarbības pirmais posms. Izstādes mērķis – parādīt, ka uz Rīgu var palūkoties no cita skatupunkta. Fotogrāfijās vērojamas Rīgas pilsētas izmaiņas sākot ar 1991. gadu, kad tika atjaunota Latvijas neatkarība.

Izstāde izveidota ar Rīgas domes Ārlietu pārvaldes finansiālu atbalstu un izstādīta pateicoties t/c „Galerija Centrs” vadības atsaucībai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+