×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Tirdzniecības parkā “Alfa” noskaidros pagājušā gada labāko dziesmu

Foto - LetaFoto - Leta

Grupas "Carnival Youth" koncerts koncertzālē "Palladium".

Tirdzniecības parkā “Alfa” līdz 22. februāra vakaram ikviens mūzikas cienītājs var nobalsot par sev tīkamāko aizvadītā gada populārās mūzikas dziesmu, aģentūru LETA informēja “Alfas” sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Klefelde.

“Alfas” Gada dziesma ir vienīgā nominācija mūzikas ierakstu balvā “Zelta mikrofons”, kuru nosaka paši klausītāji – pārējās balvas nominācijās uzvarētājus nosaka žūrija.

Uz Gada labākās dziesmas titulu šogad pretendēs grupa “Carnival Youth” ar dziesmu “Never Have Enough”, Dons ar “Pāriet bailes”, “Instrumenti” ar “Mēs tiksimies gaisā”, Ivo Fomins ar dziesmu “Nekas jau nebeidzas”, Jānis Stībelis un Marta Ritova ar dziesmu “2 pasaules”, Lauris Reiniks ar “Zīmes pašiem jāatmin”, Linda Leen ar “Frozen”, “Musiqq” ar “Sekundes”.

Tāpat par šo titulu cīnās Raimonda Paula, Emīla Balcera un Ritovas dziesma “Lai kas arī nenotiktu” un “Rīgas modes” ar kompozīciju “Rīgas modes”.

“Balsojums “Alfā” notiek jau septīto gadu, un šo gadu laikā izteikts līderis ir bijusi “Prāta vētra”, kura Gada dziesma titulu ieguvusi pat trīs reizes,” stāsta tirdzniecības parka vadītāja Liene Apine.

“Katru gadu desmitniekā iekļūst arī kāds jauns projekts. Šoreiz tie ir meiteņu siržu lauzēju grupa “Carnival Youth” ar singlu “Never Have Enough” un modernā grupa “Rīgas modes” ar savu debijas singlu “Rīgas modes”, kuras par klausītāju simpātijām cīnīsies ar pieredzējušākiem māksliniekiem, kas Gada dziesmas topā ar citiem skaņdarbiem iekļuvuši arī iepriekšējos gados,” stāsta Klefelde.

Par “Alfas” Gada dziesmu var nobalsot, iepērkoties tirdzniecības centrā un saņemot īpašu žetonu.

Balsošanas rezultāti tiks paziņoti mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2014” noslēguma ceremonijā 24.februārī Latvijas Nacionālajā operā, kuru varēs vērot kanālā LNT un tiešraidē portālā “Skaties.lv”.

2009. gadā “Alfas” Gada dziesmas titulu ieguva “Prāta vētra” ar dziesmu “Ja tikai tu uz mani paskatītos”, 2010. gadā “Aisha” ar dziesmu “Lelle”, 2011. gadā “Prāta vētra” ar dziesmu “Gara diena”, 2012. gadā “Musiqq” ar dziesmu “Angel in Disguise”, 2013. gadā “Prāta vētra” ar dziesmu “Lantern”, 2014. gadā Dons ar dziesmu “Pēdējā vēstule “.

Kā ziņots, uz balvu “Zelta mikrofons” šogad pretendē 94 albumi, 29 debitanti, 10 koncertieraksti, 46 klipi un 55 dziesmas. Šogad balva tiks pasniegta 20 kategorijās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+