Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
12. janvāris, 2014
Drukāt

Tirgotāji iepirkumu ratiņu slēdzenes vēl pielāgo eiro

Foto: LETAFoto: LETA

Rotaļu trusis un ar tālvadības pulti vadāma mašīna trušu skriešanās sacensībās veikalā "Maxima".

Šobrīd vēl notiek iepirkumu ratiņu slēdzeņu pielāgošana, lai ķīlas iemaksāšana par tiem varētu notikt eiro valūtā, pastāstīja aptaujātie tirgotāju pārstāvji.

Mazumtirgotāja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris sacīja, ka dubultās apgrozības valūtas cenu periodā “Maxima Latvija” iepirkuma ratiņus var izmantot bez ķīlas iemaksāšanas, taču, sākot no 15.janvāra pircēju ratiņos varēs ievietot viena eiro vai 50 centu monētas. “Plānojot iepirkumu ratiņu pielāgošanu pārejai uz eiro un domājot par klientu ērtībām, pieņēmām lēmumu janvāra pirmajās divās nedēļās, kamēr apgrozībā ir gan lati, gan eiro, iepirkumu ratiņus mūsu klientiem piedāvāt bez ķīlas naudas iemaksāšanas,” sacīja Beseris.

Viņš pastāstīja, ka patlaban slēdzenes ir nomainītas vairāk nekā 90% no septiņiem tūkstošiem “Maxima” iepirkumu ratiņu.

Savukārt veikalu “IKI” apsaimniekotāja “Palink” mārketinga vadītājs Raimonds Janševskis sacīja, ka “IKI” veikalos iepirkumu ratiņu pielāgošana eiro monētām tiek veikta pakāpeniski. “Šīs nedēļas izskaņā daļā “IKI” veikalu jau bija jāizmanto viena eiro monēta, lai paņemtu iepirkuma ratiņus, taču vēl daļā veikalu pagaidām ratiņu izmantošanai nav nepieciešamas nekādas monētas, jo ratiņi vēl nav pielāgoti jaunajai valūtai,” sacīja Janševskis, piebilstot, ka uz iepirkumu ratiņu rokturiem ir uzlīmes, informējot pircējus par to, kā iespējams saņemt ratiņus.

Vienīgi mazumtirgotāja “Rimi Latvia” vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija norādīja, ka “Rimi” iepirkumu ratiņos viena eiro un 20 centu monētas iespējams izmantot jau no šā gada pirmās dienas.

Jau vēstīts, ka Latvija 1.janvārī kļuva par 18.eiro zonas valsti.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+