Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
12. janvāris, 2014
Drukāt

Tirgotāji iepirkumu ratiņu slēdzenes vēl pielāgo eiro

Foto: LETAFoto: LETA

Rotaļu trusis un ar tālvadības pulti vadāma mašīna trušu skriešanās sacensībās veikalā "Maxima".

Šobrīd vēl notiek iepirkumu ratiņu slēdzeņu pielāgošana, lai ķīlas iemaksāšana par tiem varētu notikt eiro valūtā, pastāstīja aptaujātie tirgotāju pārstāvji.

Mazumtirgotāja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris sacīja, ka dubultās apgrozības valūtas cenu periodā “Maxima Latvija” iepirkuma ratiņus var izmantot bez ķīlas iemaksāšanas, taču, sākot no 15.janvāra pircēju ratiņos varēs ievietot viena eiro vai 50 centu monētas. “Plānojot iepirkumu ratiņu pielāgošanu pārejai uz eiro un domājot par klientu ērtībām, pieņēmām lēmumu janvāra pirmajās divās nedēļās, kamēr apgrozībā ir gan lati, gan eiro, iepirkumu ratiņus mūsu klientiem piedāvāt bez ķīlas naudas iemaksāšanas,” sacīja Beseris.

Viņš pastāstīja, ka patlaban slēdzenes ir nomainītas vairāk nekā 90% no septiņiem tūkstošiem “Maxima” iepirkumu ratiņu.

Savukārt veikalu “IKI” apsaimniekotāja “Palink” mārketinga vadītājs Raimonds Janševskis sacīja, ka “IKI” veikalos iepirkumu ratiņu pielāgošana eiro monētām tiek veikta pakāpeniski. “Šīs nedēļas izskaņā daļā “IKI” veikalu jau bija jāizmanto viena eiro monēta, lai paņemtu iepirkuma ratiņus, taču vēl daļā veikalu pagaidām ratiņu izmantošanai nav nepieciešamas nekādas monētas, jo ratiņi vēl nav pielāgoti jaunajai valūtai,” sacīja Janševskis, piebilstot, ka uz iepirkumu ratiņu rokturiem ir uzlīmes, informējot pircējus par to, kā iespējams saņemt ratiņus.

Vienīgi mazumtirgotāja “Rimi Latvia” vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija norādīja, ka “Rimi” iepirkumu ratiņos viena eiro un 20 centu monētas iespējams izmantot jau no šā gada pirmās dienas.

Jau vēstīts, ka Latvija 1.janvārī kļuva par 18.eiro zonas valsti.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+